Προς το περιεχόμενο

emo music????


xXx_c@7tain_xXx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτή η τάση της μόδας (ας το πούμε μόδα) επικρατεί σε ηλικίες εφηβικές..13-19.

Η εφηβική ψυχή είναι εύθραυστη και παρασύρεται εύκολα με αυτά που βλέπει γύρω της.Κάποια στιγμή θα έρθουν στα συγκαλά τους.Πάντως υπάρχουν και αρκετοί/αρκετές metalheads που ντύνονται και χτενίζονται σαν ΕΜΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

...κολημμένοι πάντως έτσι....

...εκεί τους βρίζεις, εκεί να πούμε του xxx emo μπάντες!

Άκου κανένα Σάπιο Χριστό ρε παληκάρι. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst

 

:P :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst Rotting Christ Rotting Chrst

 

:P :lol:

 

Να τον ακούσει, είπε το παιδί... Όχι να τον διαβάσει... tongue.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τον ακούσει, είπε το παιδί... Όχι να τον διαβάσει... tongue.gif

 

Όχι απλά θυμάμαι φέτος το καλοκαίρι στους paradise lost που ήταν και οι rotting christ, λίγο πριν βγουν οι άλλοι από κάτω φώναζαν ρυθμικά Rotting Christ Rotting Christ και μου έχει μείνει.Μιας και αναφέρθηκε είπα να κάνω αναπαράσταση.:P

 

Επίσης λειτουργεί και σαν πλύση εγκεφάλου,αν το διαβάσει πολλές φορές θα κολλήσει! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''Ο παράδεισος έχασε''...αξιόλογη μπάντα και αυτή που ανέφερε ο αδερφός ''γλιστρόκομπος''.

Επίσης πολύ καλή είναι και η ''Η πεθαμένη νύφη μου''. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αγαπητέ μου αν και δεν είμαι εντελώς μεταλοκέαφος θα έλεγα ότι ''Το μαύρο Σάββατο'' είναι πραγματικά μια αξιόλογη μπάντα καθώς επίσης και ''Ο Άνθραξ''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για emo πάντως θα πρότεινα ''Τον χημικό μου ρομαντισμό'',''Το ξενοδοχείο Τόκιο'' καθώς επίσης και ''Το αγόρι που πέφτει έξω''.

 

 

Πολύ ότι να ναι μεταφράσεις...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...