Προς το περιεχόμενο

emo music????


xXx_c@7tain_xXx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλα μωρε ΕΜΟ είναι και το θέμα, εδώ δεν παίρνουμε στα σοβαρά αυτούς, θα πάρουμε ένα θέμα αφιερωμένο για αυτούς?? :P:p

Είμαι πολύ κακός τελικά, αλλά δεν φταιω εγώ, δεν είμαι ρατσιστής, αυτοί είναι από άλλο φρούτο :devil::devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Βασικά οι περισσότεροι σκέφτονται έτσι(ούτε εγώ τους έχω σε εκτίμηση για να πω την αλήθεια).Προβλέπω να γίνεται μεγάλη συμμαχία μεταλλάδων,gothάδων,punkιών,ροκάδων με σκοπό τον αφανισμό των emo. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς βλέπω πως τα πράματα είναι δύσκολα.Όλο και περισσότεροι προσηλυτίζονται σε αυτή την μυστική οργάνωση,όλο και περισσότεροι όλο και περισσότεροι.Μην ξεχνάς ότι έχουν το πάνω χέρι λόγω ηλικίας(είναι πιο νέοι).Ακόμη και να φέρουμε επίλεκτο σώμα με chopperιές ή τσεκουροφόρους πολεμιστές ντυμένους με δέρματα ζώων ή αλλιώς manowarάκιδες δύσκολα τα πράματα.Πρέπει να συμμαχήσουν οι 4 πλευρές αλλιώς θα αφανίσουν κάθε άλλο είδος !

 

 

Ε ρε τι βλακείες λέω τέτοια ώρα..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για emo πάντως θα πρότεινα ''Τον χημικό μου ρομαντισμό'',''Το ξενοδοχείο Τόκιο'' καθώς επίσης και ''Το αγόρι που πέφτει έξω''.

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Το αγόρι ποιά μπάντα είναι ρε?

Βαμώ τη σφαίρα του Βαλεντίνου μου βαμώ!:lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3giI\I3 KOulTur4 l33i h MOd4 M t 3mO!!!!

dN T PiS3uo 84 4ytOktOI/IisO.. :-p

 

 

ekana <<<3>>!> lepta na grapso ta parapano (kano megales 8hseies gia na eimai "ths modas" alla den...) eleoc re paidia me aytes tis frantzes to pio gelio einai oti forane kai xrvmatistous fakous les kai blepei kaneis ta matia ts :-P

 

oso gia to frikipaideia ly8hka.. na ste kala

 

aaa kai kt allo: gt den koboun tis flebes ts mia kai kalh apla xarakonontai kai koboun ta xerakia tous?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χω πει και παλαιότερα να τους δώσουμε ξυραφάκια να μας απαλλάξουν από την παρουσία τους αλλά δν είδα κανένα. Μάλλον είναι πολύ χέστηδες για κάτι τέτοιο, η δεν θέλουν να λερώσουν τα όμορφα παπουτσάκια τους και το μακιγιάζ.

Απλώς χαρακώνονται λίγο μπας και τους προσέξει καμιά μαμά, κανας δάσκαλος να κάνουν το κομμάτι τους μιας και δεν είναι άξιοι να τους προσέξουν για κάτι άλλο. Πάντως το μεγάλο κρίμα είναι ότι δεν μπαίνει κανένας ΕΜΟ να απαντήσει να γελάσουμε λίγο. Μπορεί να βάφονται τώρα, που να προλάβουν :devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...