Προς το περιεχόμενο

Μουσικη Χωρις λογια!!!


Elodie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εμένα προσωπικά με ηρεμεί το mad about you των hooverphonic

καθώς και τα

mauropicotto - oasis και

Paul Oakenfold - Southern Sun (Solar Stone Chill Out Mix)

Ακόμα δοκίμασε

Yahel (liquid love, open your mind, master of disaster, skywalker, voyage) και Juno Reactor

 

 

**α! και όλο το album 18 του moby φυσικά

***δεν είναι όλα χωρίς λόγια αλλά είναι θεικά και σε ταξιδεύουν

 

 

ελπίζω να βοήθησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει παιδιά μη πλακώνεστε.Σε κάποιον αρέσει ένα είδος και σε κάποιον άλλο ένα άλλο είδος.Ούτε εμένα μου αρέσει αυτό το κομμάτι που αναφέρει ο/η Elodie και γενικά δεν ακούς τέτοιου είδους μουσική αλλά από την άλλη δεν σημαίνει ότι όποιου δεν του αρέσει δεν έχει και γούστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ψάχνω σαν τρελός εδώ και καιρό ένα τραγούδι που είχα ακούσει κάποτε (δεν θυμάμαι που) χωρίς αποτέλεσμα. Είναι του τύπου ορχήστρα και πάνε οι φωνές κάπως έτσι:

 

του του του του

 

του του του του

 

του του του τοουυ τοουυ (αυτά εδώ σημαίνει ότ η φωνή τραβιέται κάπως) του του του

 

Είναι δυνατό κομμάτι.

 

Αν κάποιος κατάλαβε πιο εννοώ καιτο ξέρει ας το πει βρε παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-D....

 

"it embraces everything, night and dreams ,

silence that arouses anxiety

night that envelops sadness and despair"

 

<<< και απο το preisner πάμε στον craig armstrong που ανέφερε και ο τουφας πιο πισω:

 

Αυτό είναι το site : Craig Armstrong στο οποίο υπάρχει και player να ακούσετε και άλλα δείγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά...ξέρω ότι εδω δεν είναι thread για αναζητήσεις αλλά έχω απελπιστεί και το κομμάτι που ψάχνω είναι πιθανό να το ξέρετε αν και με τις πληροφορίες που θα σας δώσω το βλέπω πολύ δύσκολο να το βρείτε. Ψάχνω εδώ και χρόνια ένα ηλεκτρονικό κομμάτι (dance με στοιχεία new age πείτε το όπως θέλετε) το οποίο θυμίζει αρκετά το Ressurection από PPK με την έννοια ότι γίνεται μια μεγάλη παύση για να παίξει μία μελωδία, αρκετά μελαγχολική, από ένα μόνο όργανο με ήχο που θυμίζει καμπανάκια (σε υψηλές συχνότητες, δηλαδή ο ήχος είναι λεπτός και όχι βαρύς αλλά πάντα μελαγχολικός). Το κομμάτι δεν είναι καινούργιο, εκτιμώ ότι υπάρχει πάνω από 5 χρόνια. Καταλαβαίνω ότι οι πληροφορίες είναι πολύ αόριστες αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να δώσω κάτι άλλο. Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις προτάσεις σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...