Προς το περιεχόμενο

Σφάλμα από MSN ad?


iorulezz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλος έχασε τη συνδεση του με το ιντερνετ από τη στιγμή που κλίκαρε σε κάποια διαφήμιση που κάποια επαφή του έστειλε μέσω μσν. προφανώς χωρίς να το ξέρει.

 

σε περίπτωση που δε φταίει το firewall (norton internet security) τι άλλο μπορει να φταίει.

 

πρέπει να πάω να το φτιάξω αύριο και δεν είμαι σίγουρος τι θα χρειαστεί να κρατάω μαζί μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dynamiti panw ap'ola!

meta variopoula, kalemi, kavoura, ilektrokollisi

...aaa isws xreiasteis k liiiiigo monwtiki tainia, pare k ligo kanavi mpas k vreis kamia diaroi, kalou-kalou

 

...plakitsa, loipon-ta vasika programmata an den ta exei apo to recover, to leitourgiko an den to exei episis, ena kalo antivirus, programmataki gia clean registry, cookies etc, an den exei episis...

ti eidous syndesi eixe, mipws na tin ksanaestines apo tin arxi an einai eukolo

...k fysika teliki lysi to format (...k kanenan ekswteriko skliro gia tyxon back-up)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν χρειαστεί format πιθανότατα θα φύγω τρέχοντας. Τα υπόλοιπα είναι τα προφανή. εχει dsl σε εθερνετ και μακάρι με 'ενα ξαναστήσιμο να δουλέψει. Κάποιο καλό πρόγραμμα για να καθαρίσει απο registry entries and cookies? για αντιιβαιρους το κασπερσκι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

einai xilies fores kalytero apo Norton-lyseis, twra gia clean registry etc den exw ypopsin mou kanena free, kanena ena search edw mesa mipws exei dimosieuthei kati...

ksana-perna to modem-router apo tin arxi k o theos voithos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος έχασε τη συνδεση του με το ιντερνετ από τη στιγμή που κλίκαρε σε κάποια διαφήμιση που κάποια επαφή του έστειλε μέσω μσν. προφανώς χωρίς να το ξέρει.

 

σε περίπτωση που δε φταίει το firewall (norton internet security) τι άλλο μπορει να φταίει.

 

πρέπει να πάω να το φτιάξω αύριο και δεν είμαι σίγουρος τι θα χρειαστεί να κρατάω μαζί μου...

 

Έχω κι άλλα νέα! Εχθές το βράδυ ξαφνικά το pc μπήκε στο ιντερνετ μετά από επανεκκίνηση και την ώρα που ήταν μέσα ξαφνικά βγήκε μόνο του...

 

ξέρει κανεις τι μπορεί να φταίει;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...