Προς το περιεχόμενο

poio asfales kai tautoxrona ''elafria'' souita asfaleias???


anpetsalis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άσε τις σουίτες και τα βάρια προγράμματα "όλα σε 1"..

 

Βάλε για firewall το Comodo firewall pro (είναι δωρεάν και μπορείς να το βρείς και στα αρχεία του insomnia)

για antivirus το nod32 και για spyware/adaware τα spybot s&d και adaware 2007 που είναι δωρεάν...

Με αύτα θα έχεις σίγουρα το κεφάλι σου ήσυχο και "ελαφρύ".. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα ήθελα να ανοιχτεί αντιπαράθεση για το ποιός την έχει μεγαλύτερη... την προστασία. :-D

 

αλλά πλέον μόνο με τον ρώσο αισθάνομαι ασφαλής. και δεν μου φαίνεται ότι είναι πια τόσο βαρύ. και ειδικά με την τελευταία έκδοση έχει βελτιωθεί πολύ.

 

σουίτες τύπου norton, mcafee και δε συμαζεύεται, δεν θα ήθελα να σχολιάσω..:?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά από την άλλη, χρησιμοποιώ "Bit Defender Antivirus Plus V.10". Αρκετά ελαφρύ και ασφαλές.

 

Αν τώρα δεν επιθυμούσα suite ασφαλείας, θα προτιμούσα σίγουρα τη λύση που προτείνει ο χρήστης ThundeR_21 (αν και έχω τις αντιρρήσεις μου σχετικά με το Nod 32.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ θα μας πείς φίλε μου..

 

σου βαραίνει το σύστημα? το τεστάρισες με κάποιο τρόπο σε γνωστούς ιούς? απο παραμετροποίηση τι λέει????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ θα μας πείς φίλε μου..

 

σου βαραίνει το σύστημα? το τεστάρισες με κάποιο τρόπο σε γνωστούς ιούς? απο παραμετροποίηση τι λέει????

 

τωρα πριν κανα δυο ωρες το εβαλα και ρωτησα μη το εχει κανενας πιο πολυ καιρο!με μια πρωτη ματια δεν ειναι βαρυ και βρηκε πολλα πραγματα με ενα γρηγορο σκαν που εκανα

τελικα εβγαλα το panda 2008,γιατι σε σχεση με το nod32 ειναι πιο βαρυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

basika psaxnw mia souita asfaleias alla na einai apodotiki kai tautoxrona elafria gia to systima mou...

xrisimopoiw kaspersky 7 twra ...

exete na protinete kati allo????

 

τελικα δεν μας ειπες δοκιμασες κανενα αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...