Προς το περιεχόμενο

mio c220


teohaz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ C220 ΕΒΑΛΑ DESTINATOR ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟ EXE ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ DESTINATOR MSG.INF WAS NOT FOUND ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

 

eMAIL: [email protected]

 

ΔΕΝ ΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΣΟΣΤΗ ΕΓΓΔΟΣΗ DEST..7. :o

BALE DEST...7 ΓΙΑ P.N.A KAI OXI GIA P.D.A....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 432
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

διαβολακι , καθως πιανει 10 δορυφορους μεσα απο το αυροκινητο , οχι στο τζαμι , αλλα στο καθισμα του συνοδηγου και στα ποδια του οδηγου, δεν ξερω εαν ειναι τοσο καλο αυτο , αλλα εμενα με εντυπωσιαση καθως ολοι μου λεγανε οτι ειναι πολυ μικρο και οτι μεσα στο αυτοκινητο δεν θα πιάνει παρα μονο πανω στο τζαμι

 

επισης εντος μικρου τουνελ (στην τουμπα) δεν εδειξε να καταλαβαινει κατι!!!

 

επισης , πιανει 5 δορυφορους μεσα στο σπιτι (3 ωροφο στο 2ο οροφο το διαβολακι)

 

ο χαρτης της πολης της θεσσαλονικης , καλος , με οδηγησε πολυ καλα , αν και δεν εντωπιζει την κινηση (ξερω οτι ειναι πολυπλοκη διαδικασια και οτι το ΕΛΛΑΝΤΑ δεν το υποστηριζει ακομη)

 

τα αρνητικα , δεν αφορουν το διαβολακι , αλλα τον χαρτι που εχει μεσα και ειναι και παλιος και εκτος πολης ειναι ενα ματσο χαλια !!! (καλοχωρι , χορτιατη , ενω ο δρομος για το φιλιπειο-ασβεστοχωρι εχει 2 λαθη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιες αποριες , εαν μπορει κανεις να βοηθησει θα του ειμουν ευγνωμων

 

αρχικα , εχω σπασει με τον ευκολο τροπο (SD), οταν ανοιγει με την SD στο slot , μπαινει στα windows , τρεχω το miomap απο το shortcut και δουλευει κανονικα , βρηκα εναν νεο χαρτι για ελλαδα , αλλα μου λεει οτι ειναι κλειδωμενο!!! τι κανω λάθος ? το σπάσιμο δεν εχει πιάσει ? ή χάρτης ειναι κλειδωμένος ? Μπορει κάποιος να με βοηθήσει ???

 

τελος θα ηθελα να ζητησω την βοηθειά σας για την ανευρεση χάρτη ιταλίας (συγκεκριμενα Ρωμη και γυρω περιοχη) , καθως θα βρεθω εκει για 1 μηνα περιπου λογω δουλειάς!!!

 

ευχαριστώ και συγνώμη εαν σας ζαλισω !!!

 

([email protected])

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιες αποριες , εαν μπορει κανεις να βοηθησει θα του ειμουν ευγνωμων

 

αρχικα , εχω σπασει με τον ευκολο τροπο (SD), οταν ανοιγει με την SD στο slot , μπαινει στα windows , τρεχω το miomap απο το shortcut και δουλευει κανονικα , βρηκα εναν νεο χαρτι για ελλαδα , αλλα μου λεει οτι ειναι κλειδωμενο!!! τι κανω λάθος ? το σπάσιμο δεν εχει πιάσει ? ή χάρτης ειναι κλειδωμένος ? Μπορει κάποιος να με βοηθήσει ???

 

τελος θα ηθελα να ζητησω την βοηθειά σας για την ανευρεση χάρτη ιταλίας (συγκεκριμενα Ρωμη και γυρω περιοχη) , καθως θα βρεθω εκει για 1 μηνα περιπου λογω δουλειάς!!!

 

ευχαριστώ και συγνώμη εαν σας ζαλισω !!!

 

([email protected])

 

ΦΙΛΕΜΟΥ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΤΟ ΕΣΠΑΣΕΣ??? ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΙΟΜΑΠ??? ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ.... ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ;) ΣΟΥ ΒΑΛΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ SD ΤΟ DESTINATOR 7 KAI TOTE DEN THA EXEIS KANENA APOLHTOS PROBLHMA.... ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ TO DESTINATOR 7.0.0.588 ΓΙΑ PNA. KANTΩ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια κατα λαθος εβγαλα το Licence κ τωρα δεν μπορω να μπω στο mio transfer ουτε να κανω recovery μεσω του cd γιατι μου βγαζει fatal error κ κανει συνεχεια μονο του restart η μαλακια με αποτελεσμα να μην μπορω να κανω τπτ.

Υπαρχει λυση ή να το πεταξω

 

*Επισης βρηκα κ εναν χαρτη 08 της ελλαδας αλλα ειναι κλειδωμενος κ αυτος....Πως ξεκλειδωνει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ξεκλείδωσα και εγώ το mio c220 και έβαλα destinator 7.To μονο πρόβλημα που μου κάνει ειναι όταν βάζω διεύθυνση προορισμού δεν κάνει αναζήτηση με το πρώτο γράμμα,ξέρει κάποιος τι να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ξεκλείδωσα και εγώ το mio c220 και έβαλα destinator 7.To μονο πρόβλημα που μου κάνει ειναι όταν βάζω διεύθυνση προορισμού δεν κάνει αναζήτηση με το πρώτο γράμμα,ξέρει κάποιος τι να κάνω?

 

Οταν κάνεις αναζήτηση δοκίμασε να γράψεις το πρώτο γράμμα με κεφαλαίο και τα υπόλοιπα με μικρά.

 

 

Εγώ έχω άλλο πρόβλημα με το destinator, δεν βρίσκει τους δορυφόρους... τι μπορεί να φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω βαλει destinator 7 + igo8 με ελληνικους χάρτες

 

ολα παιζουν πολυ καλά !!!

 

για να πω την αληθεια το igo8 μου αρεσε πιό πολυ ;) , αλλα και τα δυο εχουν παρομοια λαθη , φανταζομαι λογο ελλαδας (εκανα δοκιμη στην χαλκιδικη , πηγα με το ενα και γυρισα με το αλλο , στους κεντρικους δρομους ηταν ενταξει εκτος απο 2-3 περιπτωσεις , στους βοηθητικους εκει παιζεται , απο τελειο μεχρι και την παραμικρη στροφη , εως το κενο :lol: !!!!)

 

οσο αφορα το mio map ,το προβλημα μου ειναι οτι αν και βρηκα νεους χαρτες , αυτοι λεει οτι ειναι κλειδωμενοι !!! , ξερεις κανεις τι παιζει ? επισης στο Miomap το Interface ειναι απαιχτο !!! αλλα στους χαρτες υστερει !!!

 

αυτα απο το μετωπο !!

 

ευχαριστώ

 

(παραμενει η αναζητη χαρτων , οποιος μπορεις να βοηθησει ευπροσδεκτος :-) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γραμματα στο πληκτολόγιο είναι κεφαλαία.Οταν πάω να γράψω βγαίνουν με μικρά.Πως γράφω με κεφαλαία και πως με μικρά;

Για τους δορυφόρους το είχα και εγω αυτό το πρόβλημα και το έβαλα σε σταθερο σημείο όπως πχ στο τζαμι του αυτοκινήτου και όλα εντάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γραμματα στο πληκτολόγιο είναι κεφαλαία.Οταν πάω να γράψω βγαίνουν με μικρά.Πως γράφω με κεφαλαία και πως με μικρά;

Για τους δορυφόρους το είχα και εγω αυτό το πρόβλημα και το έβαλα σε σταθερο σημείο όπως πχ στο τζαμι του αυτοκινήτου και όλα εντάξει.

 

Εχει ένα κουμπί που γράφει ABC. Αν το πατήσεις αλλάζει το πληκτρολόγιο απο κεφαλαία σε μικρά (abc) ή σε αριθμητικό (123).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...