Προς το περιεχόμενο

mio c220


teohaz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 432
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα,

 

Αφού έσπασα το C220, εγκατέστησα το Destinator 7 v7.0.0.588.11, αλλά μόλις το εκτελώ

βγάζει το μήνυμα "Α security error of unknown cause has been detected which has corrupted the program's internal state. Τhe program cannot safely continue execution and must now be terminated".

 

Είναι λάθος έκδοση ή φταίει κάτι άλλο..?

 

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι καταφερα με dest 7 αλλα τωρα δεν μου βρησκει καμια απολυτος οδο (Θεσσαλονικη)

Αν μπορει καποιος να βοη8ησει (με μια δοκιμασμενη σωστη εκδοση του dest 7)

PLEEEAASE pm me!!:confused::confused::cry:

 

παντως οσο καιρο εχω ασχολη8ει με το MIOmap(α) αρχιζω και το σηνιθιζω αν και η λαθος μονοδρομησεις που εχει εχουν αποβεί επικηνδυνες αρκετες φωρες (κοντεψα να πεσω πανω σε φορτηγο σε στροφη (σε στενο) :fear: ενω το στοπ του δρομου ηταν κρυμενο απο δεντρα οποτε ουτε το μιο ουτε και η προσοχη μου στον δρομο βοη8ησαν:mad:... ενα βρησιμο που εφαγα αλλο πραγμα!:X)

 

τελικα υπαρχει καμια αναβα8μηση του χαρτη για μιομαπ?:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Αφού έσπασα το C220, εγκατέστησα το Destinator 7 v7.0.0.588.11, αλλά μόλις το εκτελώ

βγάζει το μήνυμα "Α security error of unknown cause has been detected which has corrupted the program's internal state. Τhe program cannot safely continue execution and must now be terminated".

 

Είναι λάθος έκδοση ή φταίει κάτι άλλο..?

 

 

Ευχαριστώ

 

Δεν ετρεξες το αρχειο που patchαρει την registry.

 

Ειναι ενα exe αρχειο στον ιδιο φακελο με το σπασμενο miomar.exe

 

Ψαξτο, τρεξτο, κανε restart και εισαι ετοιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι καταφερα με dest 7 αλλα τωρα δεν μου βρησκει καμια απολυτος οδο (Θεσσαλονικη)

Αν μπορει καποιος να βοη8ησει (με μια δοκιμασμενη σωστη εκδοση του dest 7)

PLEEEAASE pm me!!:confused::confused::cry:

 

παντως οσο καιρο εχω ασχολη8ει με το MIOmap(α) αρχιζω και το σηνιθιζω αν και η λαθος μονοδρομησεις που εχει εχουν αποβεί επικηνδυνες αρκετες φωρες (κοντεψα να πεσω πανω σε φορτηγο σε στροφη (σε στενο) :fear: ενω το στοπ του δρομου ηταν κρυμενο απο δεντρα οποτε ουτε το μιο ουτε και η προσοχη μου στον δρομο βοη8ησαν:mad:... ενα βρησιμο που εφαγα αλλο πραγμα!:X)

 

τελικα υπαρχει καμια αναβα8μηση του χαρτη για μιομαπ?:o

 

 

εκτος απο το σπασμενο προγραμμα ξανα-περασες και τους σπασμενους χαρτες....εαν οχι...λογικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι καταφερα με dest 7 αλλα τωρα δεν μου βρησκει καμια απολυτος οδο (Θεσσαλονικη)

Αν μπορει καποιος να βοη8ησει (με μια δοκιμασμενη σωστη εκδοση του dest 7)

PLEEEAASE pm me!!:confused::confused::cry:

 

 

Τι εννοείς οταν λες οτι δεν σου βρίσκει καμία οδό? Τι μήνυμα σου δίνει το πρόγραμμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν παω να ψαξω για διευθηνση οτι και να γραψω μου λεει "δεν βρεθηκαν πληροφοριες πολης" και αν έστω επιλεξω την πολη απο το μενου του παλι τα ιδια για οδο! μονο αν ψαξω κι επιλεξω απο το μενου (στο πληκτρολογιο) μπορει να βρει κατι, τι γινεται εδω?

Γενικος εχω την υποψία οτι αυτη η εκδοση (SD) που εχω ειναι ημιτελης καθως πολλες επιλογες απο τα μενου του προγραματoς ειναι σβησμενες (δεν μπορω να τις επιλεξω)

τον χαρτη τον εχει ανετα γιατι μια αλλη εκδοση που δοκιμασα (που δεν εχει χαρτη), δεν ανηγει καν το δεστ αφου μου λεει στην αρχη οτι δεν βρεθηκε χαρτης

 

Please τα φωτα σας μου εχει σπασει τα νευρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ετρεξες το αρχειο που patchαρει την registry.

 

Ειναι ενα exe αρχειο στον ιδιο φακελο με το σπασμενο miomar.exe

 

Ψαξτο, τρεξτο, κανε restart και εισαι ετοιμος

 

 

AntoD, αν εννοείς το autopatcher.exe από το φάκελο MioMap, το έχω ήδη τρέξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AntoD, αν εννοείς το autopatcher.exe από το φάκελο MioMap, το έχω ήδη τρέξει...

 

Οχι ειναι και αλλο ενα μορτσκριπτ νομιζω λεγεται...για δοκιμασε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ αυτο ητα τελικα το διαβασα εδς τοσεσ φςρεσ και δεν συνειδιτοποιησα οτι υσχιει και σ' εμενα.:o

Το πρωτο γραμμα κεφαλαιο και τα αλλα μικρα ιναι εντελοσ σπαστικοσ αλλα τι να κανοθμε τςρα...

 

Τωρα ειμαι στην διαδικασια να συγκρινω τα 2 προγραμματα και απο μια πρωτη αποψη, βρισκω το Μιο πιο λειτουργικο και ευχρηστο και πολυ πιο ευδιακριτο...:confused:

 

Καπου βρηκα και καποιον ανανεομενο χαρτη για μιομαπ αλλα μου λεει οτι ειναι κλειδομενος!

Ξερετε τι παιζει? Μηπως μπορειτε να μου πειτε που θα μπορουσα να βρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι οι χάρτες του Mio έχουν πιο ωραία μενου, ενώ του destinator σου δίνουν την εντύπωση οτι είναι σχεδιασμένοι απο ένα παιδάκι δημοτικού! Και ως λογισμικό δεν είναι οτι καλύτερο.

Αλλά... οι Ελληνικοί χάρτες του είναι οι πιο πλήρεις που υπάρχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ετσι ειναι...καιρο το λεμε...

 

εαν κατεβασεις τους χαρτες του 08 ειναι οκ το μιο

 

Ειναι πολυ καλυτερο το μιο γενικος και μετα απο συγκριση αρκετων χιλιομετρων το dest απλα δεν με βολεψε καθολου κι ας εχει τους χαρτες μιλαμε σταματουσα στον δρομο για να αλλαξω απο dest σε Mio...:shock:

 

AntoD μπορεις να μου πεις που 8α τους βρω αυτους τους χαρτες για μιο? γιατι εχω ψαξει πολυ αλλα δεν βρηκα κατι

αν σου ειναι ευκολο ενα pm

θα ειμαι υποχρεος:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...