Προς το περιεχόμενο

Εκδήλωση με Overclocking ... κόντρες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά να θυμήσω πως αν βρίσκετε κάποια είδηση αρκετά ενδιαφέρουσα ώστε να μπει στην κεντρική σελίδα του site, μπορείτε να πατάτε το κουμπί "Thumbs Up" t-ug.png στο πρώτο post.

 

Αν η είδηση συγκεντρώσει ικανοποιητικό αριθμό ψήφων θα μεταφερθεί αυτόματα στο forum των Ειδήσεων και έπειτα στην κεντρική σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ftou σου θα ειμαι ιταλια εκεινο το σκ, παιδια ασ κανει καποιος ινσομνιακ το κοπο να τραβηξει κανα βιντεακι

 

Πάω εγώ ιταλία αν θες και κατηφόρισε εσύ προς μολ.

Όσοι έχουν αη φον ας τραβήξουν κανένα βίντεο να το μοιραστούν με όσους δεν θα μπορέσουν να πάνε... :devil:

 

Παρεπιπτόντως την Κυριακή που μας έρχεται στο σουβλατζίδικο του Κώστα θα προσπαθήσω να καταρρίψω και εγώ το χαμηλότερο σκορ στο 3δμαρκ06, και μάλιστα να κλοκάρω τον πεντιο μου all the way up to 166mhz και να του περάσω mmx instructions. Κερνάω και πλούσια σουβλάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο προηγούμενο παρόμοιο event που έγινε στα MLR είχα πάει και ήταν μια χαρά! Είμαι εξωτερικό και δεν θα καταφέρω να πάω σε αυτό, αλλά όπως ειπώθηκε πολλάκις προηγουμένως όσοι πάνε ας τραβήξουν φωτογραφίες να έχουμε να παρηγορούμαστε εμείς οι υπόλοιποι!! Α! και βγάλτε καμιά φωτογραφία με τον Γορίλλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάω κι' εγώ με ένα φιλαράκι μου, αν είναι να βρεθούμε οι insomniacs κάπου εκεί για σχόλια κλπ :-D

 

PS: Thresh, σε παίζω και ένα duel με τον μάγο μου στο WoW άμα λάχει hahaha :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Θα πάω κι' εγώ με ένα φιλαράκι μου, αν είναι να βρεθούμε οι insomniacs κάπου εκεί για σχόλια κλπ :-D

 

PS: Thresh, σε παίζω και ένα duel με τον μάγο μου στο WoW άμα λάχει hahaha :lol:

 

to exw parathsei to WoW panw apo 6 mhnes man :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...