Προς το περιεχόμενο

Το πιο γρήγορο 50άρι


savvvas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας! Θέλω να αγοράσω ένα 50άρι με ταχύητες, με μεγάλη πολύ μεγάλη τελική, και να μου αντέξει 3-4 χρόνια.

Σκέφτηκα στην αρχή το aprilia rs 50, αλλά από φαίνεται θα μου κρατήσει 2 χρόνια το πολύ. Τώρα σκέφτομαι το aprilia rx 50, που έχει και αυτό μεγάλη τελική, και θα αντέξει πιο πολύ.

 

Έχετε να μου προτίνεται ένα γρήγορο και καλό 50άρι???

(Μην μου πείτε για 125, ή για αυτόματο!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεις να τα εχεις ολα. Αν ειναι πολυ γρηγορο δεν θα αντεξει, αν δεν ειναι θα αντεξει. Ειναι πολυ πουσαρισμενοι αυτοι οι κινητητρες και ειναι λογικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aprilia rs 50

 

Το έχει ένας φίλος μου 3.5 χρόνια και μάλιστα τα τελευταία 2 το έχει του πεταματού και παρόλα αυτά με ενα καλό - αλλά κατα παααρα πολύ (ειδικά για 2χρονο) καθυστερημένο - σέρβις του πηγαίνει πάλι μια χαρά.

 

Τελική καμιά 90ρα+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aprilia RS φυσηκα.Ελα μορε και να κολησει βαζεις ενα πιστονακι και τελος.Και μιας και ειναι 2χρονο το να αλλαξεις το πιστονη του ειναι ευκολη υποθεση(σε συγκριση με τα 4χρονα);)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα στρογγυλό και τελείωσε η υπόθεση φίλε!! Θα τραβίξει σαν σκυλί για όσα χρόνια θες. Απο αξεσουάρ? Ότι φανταστεις. Απο ομορφιά? Όπως την φανταστείς!!!

Απο επιδόσεις ?? Όπως τις διαμορφόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα στρογγυλό και τελείωσε η υπόθεση φίλε!! Θα τραβίξει σαν σκυλί για όσα χρόνια θες. Απο αξεσουάρ? Ότι φανταστεις. Απο ομορφιά? Όπως την φανταστείς!!!

Απο επιδόσεις ?? Όπως τις διαμορφόσεις.

 

Καλα ειναι υποκειμενικο αλλα νομιζω πως αστειευεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...