Προς το περιεχόμενο

kovoune tin grammi sou kai se vazoune na tin pliroseis. eleos!!!!


Akasha

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελεος ρε παιδια ειμαι φοιτητρια και επειδη δεν πληρωσα τον οτε γιατι ελειπα το καλοκαιρι στην πολη μου(ΑΘΗΝΑ) μοθ κοψανε το τηλ. Λογικο μεχρι εδω.

Ειναι ομως δυνατον να μοθ χρεωνουν παγιο ενω μου κοψανε το τηλεφωνο για την περιοδο αυτη. Εχουν ξεφυγει κατι πρεπει να γινει. Περιμενω σχολια αποψεις κα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, τι περίμενες, ΟΤΕ είναι αυτός. Με το καλημέρα σας πληρώνεις. Αλλά δεν πειράζει, δεν είναι και πολλά τα ψωμιά του. Ήδη το έχουν πάρει το μήνυμα από κόσμο που την έχει κάνει με ελαφρά προς άλλα ιδιόκτητα δίκτυα. Εμένα μου στείλανε πέρισι συμπληρωματικό λογαριασμό από ένα τηλέφωνο που είχα στην Θεσ/νίκη και το διέκοψα το 1998. Φυσικά μου ήρθε τότε ένας τελικός λογαριασμός αλλά άντε βγάλε άκρη με τον ΟΤΕ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά όχι και οτι τα άλλα δίκτυα είναι καλύτερα..εμένα η forthnet με πήρε τηλ οτι χρωστάω 40 ευρώ ενώ είχα κάνει διακοπή εδω και 7 χρόνια.οπότε μην το ψάχνετε,καλύτερα να τα κόψουμε τα σταθερά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην σταθερή και κινητή τηλεφωνία αν δεν προχωρήσουμε σε διακοπή του συμβολαίου οφείλουμε να πληρώνουμε τα πάγια τέλη ακόμη και όταν μας τοποθετήσουν φραγή λόγω ληξιπρόθεσμων οφειλών .

Το αναγράφουν στους όρους των συμβολαίων τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...