Προς το περιεχόμενο

Άρνηση στράτευσης! Μπορείς και εσύ!


scissorhands

Προτεινόμενες αναρτήσεις

α ετσι πες το. δεν θελεις να χασεις επαφη με την παρεα σου την κοπελα σου να βγαινεις μια φορα την βδομαδα. εμεις κατσαμε τρεις μηνες μεσα και σε ξενο κρατος ουσιαστικα. ασε με βραδιατικο μην παρω αναποδες. πες οτι ειμαι καλοπερασακιας να εισαι ειλικρινης και ειναι κατανοητο τουλαχιστον να εισαι συνειδητοποιημενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 425
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
εχω ηδη ενα infraction για μπινελικι σε μελος.με τσιγκλας να το ξανακανω.πολυ ασχημα ομως.αγορι μου (μπορει και οχι) κανε την επιλογη σου,και μη μας τα κανεις τσουρεκια βραδιατικα.

 

Γιατι πρεπει να τον βρισεις?

 

Εβρισε?

 

Προκαλεσε?

 

Την γνωμη του ειπε.

 

Οσοι εχουν αντιθετη γνωμη ας την εκθεσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι πρεπει να τον βρισεις?

 

Εβρισε?

 

Προκαλεσε?

 

Την γνωμη του ειπε.

 

Οσοι εχουν αντιθετη γνωμη ας την εκθεσουν.

 

να μπει και να πει δεν γουσταρω να παω γιατι δεν θελω να ξεβολευτω. να ειναι ειλικρινης. αυτο το πραγμα που αραδιαζουν ιδεολογιες και αποψεις του κολου δεν παλευετε. δεν θελω να ξεβολευτω και απο εμενα κατανοητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α ετσι πες το. δεν θελεις να χασεις επαφη με την παρεα σου την κοπελα σου να βγαινεις μια φορα την βδομαδα. εμεις κατσαμε τρεις μηνες μεσα και σε ξενο κρατος ουσιαστικα. ασε με βραδιατικο μην παρω αναποδες. πες οτι ειμαι καλοπερασακιας να εισαι ειλικρινης και ειναι κατανοητο τουλαχιστον να εισαι συνειδητοποιημενος.

 

συγνωμη κιολας αλλα δε μπορω να μη σχολιασω και να μην γελασω !! ειμαι καλοπερασακιας εγω και οποιοσδηποτε επειδη θελω να κανω το απολυτα φυσικο πραγμα :::;;; να ειμαι με την παρεα μου στη δουλεια μου και με την κοπελα μου ;;; ειναι δυνατον να υποστηριζεις τη γνωμη σου με τετοιο τροπο ;;;; Ειμαι καλοπερασακιας ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι πρεπει να τον βρισεις?

 

Εβρισε?

 

Προκαλεσε?

 

Την γνωμη του ειπε.

 

Οσοι εχουν αντιθετη γνωμη ας την εκθεσουν.

 

οκ.οταν θα φτασεις τα περιπου 3500 ποστ που εχω στο ινσομνια (εχω περασει απο 3 λογαριασμους) ελα βρες με να σου εξηγησω γιατι κατι τετοια τυπακια τα τρωμε για πρωινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μπει και να πει δεν γουσταρω να παω γιατι δεν θελω να ξεβολευτω. να ειναι ειλικρινης. αυτο το πραγμα που αραδιαζουν ιδεολογιες και αποψεις του κολου δεν παλευετε. δεν θελω να ξεβολευτω και απο εμενα κατανοητο.

 

Ουτε εσυ, ουτε εγω, ουτε κανενας μπορει να πει ποιοι ειναι οι λογοι που σπρωχνουν καποιον να αποφυγει τον στρατο.

 

Ειναι καθαρα δικοι του λογοι.

 

Απλως το παλικαρι δεχεται πρωτοφανη επιθεση χωρις να προκαλεσει.

 

Δεν ειναι λιγο αδικο?

 

υγ: εχω εκπληρωσει τις στρατιωτικες μου υποχρεωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη κιολας αλλα δε μπορω να μη σχολιασω και να μην γελασω !! ειμαι καλοπερασακιας εγω και οποιοσδηποτε επειδη θελω να κανω το απολυτα φυσικο πραγμα :::;;; να ειμαι με την παρεα μου στη δουλεια μου και με την κοπελα μου ;;; ειναι δυνατον να υποστηριζεις τη γνωμη σου με τετοιο τροπο ;;;; Ειμαι καλοπερασακιας ;;;;

 

ρε φιλε εχεις μια υποχρεωση απεναντι στην χωρα σου. δεν σου ειπα εγω οτι δεν ειναι φυσιολογικο που δεν θελεις να διακοψεις την ζωη σου. Ετσι ειναι οι υποχρεωσεις δεν υπολογιζουν τι θελουμε εμεις. Εφοσον εισαι πολιτης αυτης της χωρας να πας στρατο δεν θα παθεις τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ.οταν θα φτασεις τα περιπου 3500 ποστ που εχω στο ινσομνια (εχω περασει απο 3 λογαριασμους) ελα βρες με να σου εξηγησω γιατι κατι τετοια τυπακια τα τρωμε για πρωινο.

 

μπραβο σου που εχεις αλλαξει τρεις λογαριασμους ! αυτο δειχνει αν μη τι αλλο παιδεια !! και στρατιωτικη εκπαιδευση !!! εμπρος μαρςςςς!!!αερα α αα α α α!! να αγορασουμε και αλλο αεροπλανο, να δωσουμε στους ρωσους δικαιωμα για να τα εχουμε καλα μαζι τους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ.οταν θα φτασεις τα περιπου 3500 ποστ που εχω στο ινσομνια (εχω περασει απο 3 λογαριασμους) ελα βρες με να σου εξηγησω γιατι κατι τετοια τυπακια τα τρωμε για πρωινο.

 

Χαχαχαχαχαχαχα

 

Καταπληκτικο.

 

Εχεις 3500 ποστ στο ινσομνια?

 

Μα, πρεπει να εισαι καταπληκτικος τυπος τοτε.

 

Γιατι δεν σε κανανε μοντ ακομα?

 

Δηλαδη η σοφια επερχεται με τα ποστ σε αυτο το φορουμ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε εχεις μια υποχρεωση απεναντι στην χωρα σου. δεν σου ειπα εγω οτι δεν ειναι φυσιολογικο που δεν θελεις να διακοψεις την ζωη σου. Ετσι ειναι οι υποχρεωσεις δεν υπολογιζουν τι θελουμε εμεις. Εφοσον εισαι πολιτης αυτης της χωρας να πας στρατο δεν θα παθεις τιποτα.

 

εφοσον ειμαι πολιτης σε αυτη τη χωρα να μου δωσει το δικαιωμα να επιλεξω τι θα κανω με τη ζωη μου, εφοσον ειμαι πολιτης σε αυτη τη χωρα και με τα δικα μου λεφτα αγοραζουν τον εξοπλισμο τοσα χρονια και δεν κανουν τιποτε αλλο σωστο μπορω νομιζω να επιλεξω εγω τι θελω να κανω, αν μου αρεσει η οχι, ετσι δεν ειναι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε εχεις μια υποχρεωση απεναντι στην χωρα σου. δεν σου ειπα εγω οτι δεν ειναι φυσιολογικο που δεν θελεις να διακοψεις την ζωη σου. Ετσι ειναι οι υποχρεωσεις δεν υπολογιζουν τι θελουμε εμεις. Εφοσον εισαι πολιτης αυτης της χωρας να πας στρατο δεν θα παθεις τιποτα.

 

Εάν βγάλεις τις παρωπίδες κι ανοίξεις τα μάτια σου ίσως καταλάβεις ότι κάποιος άλλος μπορεί και να έχει διαφορετική άποψη από εσένα κι αυτό που γράφεις περί υποχρέωσης στη χώρα το βλέπει διαφορετικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφοσον ειμαι πολιτης σε αυτη τη χωρα να μου δωσει το δικαιωμα να επιλεξω τι θα κανω με τη ζωη μου, εφοσον ειμαι πολιτης σε αυτη τη χωρα και με τα δικα μου λεφτα αγοραζουν τον εξοπλισμο τοσα χρονια και δεν κανουν τιποτε αλλο σωστο μπορω νομιζω να επιλεξω εγω τι θελω να κανω, αν μου αρεσει η οχι, ετσι δεν ειναι ;

 

εμ οχι για την ακριβεια. οπως εχεις υποχρεωση να πληρωνεις φορους ετσι πρεπει να πας και στρατο. αν δεν σου αρεσει υπαρχουν και αλλες χωρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη η σοφια επερχεται με τα ποστ σε αυτο το φορουμ?

αυτο ουτε το αφησα καν να εννοηθει.τα ποστ μου τα ανεφερα,σαν μετρο συγκρισης πειρας σε αυτο το φορουμ σε σχεση με καποιους ονοματα-δε-λεμε που ειναι junior members.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν γεννηθεις σε καποια χωρα αυτοματα αποκτας καποια δικαιωματα αλλα και καποιες υποχρεωσεις προς αυτη. Ο στρατος ειναι μια υποχρεωση σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν βγάλεις τις παρωπίδες κι ανοίξεις τα μάτια σου ίσως καταλάβεις ότι κάποιος άλλος μπορεί και να έχει διαφορετική άποψη από εσένα κι αυτό που γράφεις περί υποχρέωσης στη χώρα το βλέπει διαφορετικά

 

ποιες παρωπιδες? Ασε με εμενα εγω γουσταρα που πηγα στρατο ολα μια εμπειρια ειναι δεν γουσταρω να αφηνω τιποτα. ρε παιδια στρατος ειναι ελεος λες και σας στελνουν στο εκτελεστικο αποσπασμα. και ειναι και 12 μηνο πλεον. πηγαιντε εκει κατευθειαν στα 18 και καλα θα περασετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...