Προς το περιεχόμενο

ADSL + Τηλεφωνία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτόμουν να κάνω το 3 σε 1 της Vodafone αλλά ξενέρωσα με τους πωλητές και με την ποιότητα της τηλςφωνικής γραμμής. Τώρα το βλέπω σε HOL ή FORTHENT. Τι συνιστάται; Μου λένε και οι δύο ότι η ταχύτητες φτάνουν τα 24Μbps και η τηλεφωνική γραμμή είναι πεντακάθαρη και χωρίς παρεμβολές... και φυσικά στη εκπληκτική τιμή των 37-39 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η τηλεφωνία της Vodafone είναι με συσκευή που παίρνει SIM, είναι μέσω του δικτύου κινητής και εξαρτάται από την ποιότητα του δικτύου στο συγκεκριμένο σημείο.

Αν είναι VoIP είναι μέσω του δικτύου της HOL οπότε δεν θα δεις καμιά διαφορά αν πας σε 2play από HOL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της Vodafone με SIM είναι. Δοκίμασα από ένα κατάστημά τους και ήταν πολύ κακή η ποιότητα της γραμμής. Όσο για την HOL - που για εκεί το βλέπω περισσότερο - μου είπε ότι δεν είναι μέσω γραμμών του internet αλλά το καλώδιο θα πρέπει να μπαίνει στο modem/router . Παράξενο μου ακούγετε βέβαια... Ενόσω μιλούσα με την τηλεφωνήτρια, παρατήρησα μία απλά καλή ποιότητα γραμμής με μια επανάληψη της φωνής μου στο πολύ βάθος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτόμουν να κάνω το 3 σε 1 της Vodafone αλλά ξενέρωσα με τους πωλητές και με την ποιότητα της τηλςφωνικής γραμμής. Τώρα το βλέπω σε HOL ή FORTHENT. Τι συνιστάται; Μου λένε και οι δύο ότι η ταχύτητες φτάνουν τα 24Μbps και η τηλεφωνική γραμμή είναι πεντακάθαρη και χωρίς παρεμβολές... και φυσικά στη εκπληκτική τιμή των 37-39 ευρώ

 

εγώ έχω 2play. στην αρχή ακουγόμουν χαμηλά αλλά με ένα τηλεφώνιμα και δυνάμωση της έντασης, όλα είναι οκ, καμπάνα.

 

φίλος έχει vodafone σταθερό και είναι ευχαριστημένος.

 

όσον αφορά τις ταχύτητες για 2play, στη θεσσαλονίκη όπου βρίσκομαι, κάθε άλλο παρά ικανοποιητικές είναι..

 

παρόλα αυτά, θα σου προτείνω να βάλεις forthnet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτόμουν να κάνω το 3 σε 1 της Vodafone αλλά ξενέρωσα με τους πωλητές και με την ποιότητα της τηλςφωνικής γραμμής. Τώρα το βλέπω σε HOL ή FORTHENT. Τι συνιστάται; Μου λένε και οι δύο ότι η ταχύτητες φτάνουν τα 24Μbps και η τηλεφωνική γραμμή είναι πεντακάθαρη και χωρίς παρεμβολές... και φυσικά στη εκπληκτική τιμή των 37-39 ευρώ

 

Εαν εισαι Αθηνα δες και την περιπτωση της Vivodi στο Cabletv εχει προσφορα με 45 ευρω και ειναι καλο προγραμμα το εχω 3 μηνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...