Προς το περιεχόμενο

Propaganda Radio - Indie/Alternative/Rock/Electronica


scissorhands

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια φιλικη παρεα με τις μουσικες που γουσταρουμε !

 

τωρα παιζει live αυτη τη στιγμη ο harry bayker dj στο decadence,kikka, daily σε funky ηχους !!!

 

ακουστε εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπαθέστατο.

 

:-)

Μόνο προσεχε γιατί κυκλοφορεί ΑΕΠΙ παντού. Έχουν ειδικο τμήμα για το Διαδίκτυο:mad:

 

Σε υποχρεώνουν ναπληρώνεις ένα μηνιαίο πάγιο.

Καλές εκπομπές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης υπάρχει ειδικό τμήμα μουσικής στο forum, ενώ έχε υπόψη σου ότι το να μπαίνεις εδώ μόνο και μόνο για να διαφημίσεις το site σου δεν επιτρέπεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφοσον το ραδιο ειναι για την παρεα μου, και οποιον αλλο θελει να ακουσει, εφοσον δεν εκμπεμπει 24ωρα και εφοσον δεν εχει διαφημισεις δηλαδη εσοδα, και εφοσον με αυτο τον τροπο προμοταρονται οι καλλιτεχνες και η δουλεια του γιατι μπορω να εχω προβλημα με την ΑΕΠΙ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφοσον το ραδιο ειναι για την παρεα μου, και οποιον αλλο θελει να ακουσει, εφοσον δεν εκμπεμπει 24ωρα και εφοσον δεν εχει διαφημισεις δηλαδη εσοδα, και εφοσον με αυτο τον τροπο προμοταρονται οι καλλιτεχνες και η δουλεια του γιατι μπορω να εχω προβλημα με την ΑΕΠΙ ;

 

Γιατί ανεξάρτητα από το πως και γιατί εκπέμπεις, υπάρχει ένα minimum πάγειο (νομίζω περί τα ~50?) ακόμα και για όσους δεν έχουν έσοδα από διαφημήσεις.

 

Λείπαν βλέπεις οι νταβατζήδες από τη χώρα μας και σε κάποιους πήγαινε γάντι ο ρόλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή το post σήμερα στην δουλειά το συζήτησα - μέ άτομα που πίστεψέ με ξέρουν τί λένε- και μου επιβεβάιωσαν χοντρικά αυτά που γράφουν τα παιδιά.

Ο κανόνας είναι ότι από την στιγμή που είσαι ελλάδα αυτοί εκπροσωπούν τους καλλιτέχνες (ετσιθελικά).

Θα πρέπει να πληρώσεις είτε 3.5% των κερδών σου Ή ένα πάγιο που βγαίνει τώρα 60 ευρώ το μήνα. Όποιο είναι μεγαλύτερο.

 

Απίστευτο αλλά ελληνικό.

Η έκφραση κοστίζει.:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το οποιο βγαινει μεγαλυτερο απλα με τρελανε :devil::devil: χαχα τι παει να πει αυτο ; ποιος θα ειναι χαιβανι δηλαδη να πληρωσει το 3.5 % εφοσον μπορει πχ να πληρωνει απλα ενα fixed παγιο ; Ετσιθελικα ; αυτο τα λεει ολα ! δηλαδη πχ εγω δεν μπορω να στειλω σε ολες τις δισκογραφικες ενα μηνυμα και να τις ειδοποιησω για το ραδιοφωνο μου ωστε να μου παραχωρησουν αδεια να παιζω τα κομματια που τους ΑΝΗΚΟΥΝ ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...