Προς το περιεχόμενο

"Το φιλί της Ζωής"


filmjunkie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μακρια !!!!111 σωστε τα λεφτα σας

 

παραπλανητικο τρειλερ !!!!1

 

μουφα σεναριο!!!!

 

ο μονος που αξιζει καπως ο θεμος και ζουγανελης , μπουλας (συμμετοχη 5 λεπτων)

 

ολο κοντινα στο κωλο της δουκα και της παπουτσακη

 

μακριαααααα μονο στην τηλεορασηηηηηηηηη

 

 

 

κριμα ρε ζαπατινα κριμα για το ενας και ενας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ama thes kormia iparxoune kai tsontes den xriazete na perimeneis mexri tote.

 

lol...respect

 

παιδια μην ψαρωνεται απο τα trailer, αυτη τη δουλεια κανουν, βαζουν τα καλυτερα κομματια απο τις ταινιες,λιγο σαρκα και μαζι με το μονταζ και τη μουσικη βγαινει ενα πολυ ωραιο αποτελεσμα και η ταινια ειναι για κλαματα, τελευταια αποδειξη για μενα απο ελληνικες το illustration που μολις το δα ηταν σα να πηγε να σατιρισει την ελληνικη κοινωνια 10χρονος, μη μιλησω για ερμηνειες...(προσωπικες αποψεις ολα). Αρα πολλες φορες το μονο που αξιζει ειναι το trailer και αν το εχεις δει ειναι σα να εχεις δει ολη την ταινια...αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη κανεις δεν την εχει ψιλιαστει μεχρι τωρα οτι το ποστ αυτο εγινε απο "μαρκετιστες" της εταιριας που βγαζει την ταινια για να μαζεψουν κοσμο? Ειμαι απολυτος το ξερω, απλα, μου κανει εντυπωση πως 4-5 ατομα που μολις εγιναν μελος στο ινσομνια, εχουν παθει τρελη πλακα...με μια ελληνικη ταινια!!!! Σαν πειραμα παντως αξιζει, αληθεια θα μας στειλετε και τα αποτελεσματα του? π.χ. ποσοι ηρθανε και την ειδαν απο το ινσομνια κλπ.... ελεος!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν άρεσε σε κάποιον,είναι ανάλογα με τα γούστα..

εμένα προσωπικά μου άρεσε το trailer,πλάκα είχε, αυτό όμως δε σημαίνει ότι θα πήγαινα να τη δω.

αλλοί σκέφτονται διαφορετικά.. "Να υποστηρίξουμε τον Ελληνικό Κινηματογράφο"

ενώ κάποιοι άλλοι μπορεί να μην βρήκαν εισιτήριο για την ταινία που ήθελαν και έτσι αναγκαστικά πήγαν να δουν αυτή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...