Προς το περιεχόμενο

dvd player που παίζει divx και έχει θύρα usb ?


kinezos69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θέλω τη γνώμη σας για dvd player που αναγνωρίζει ελληνικούς υπότιτλους χωρίς firmware και έχει θύρα usb που δέχεται μνήμη και εξωτερικό σκληρό.

ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

F&U (FUNAI UNITED) 3705

εχει card reader 5σε1 usb εισοδο και παιζει xvid-divx και υποστηριζει ελληνικους υποτιτλους χωρις αλλαγη filmware. (καπου στα 70 ευρω αν θυμαμαι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Advent 3326E με όλα αυτά που ζητάς συν θύρα HDMI στα 49E στον κωτσόβολο. Το πήρα και μέχρι στιγμής παίζει ότι και να του έχω βάλει μέσα.Η αναπαραγωγή των divx είναι εξαιρετική χωρίς σπασίματα στην κίνηση. Οι υπότιτλοι είναι χρώματος κίτρινου (χωρίς φόντο ή κάτι άλλο) κάτι το οποίο φαίνεται λίγο περίεργο στην αρχή αλλά συνηθίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Advent 3326E με όλα αυτά που ζητάς συν θύρα HDMI στα 49E στον κωτσόβολο. Το πήρα και μέχρι στιγμής παίζει ότι και να του έχω βάλει μέσα.Η αναπαραγωγή των divx είναι εξαιρετική χωρίς σπασίματα στην κίνηση. Οι υπότιτλοι είναι χρώματος κίτρινου (χωρίς φόντο ή κάτι άλλο) κάτι το οποίο φαίνεται λίγο περίεργο στην αρχή αλλά συνηθίζεται.

Ακούγεται καλό , τα παίζει όλα χωρίς αναβάθμιση ??

Αλλά για πες μου και κάτι άλλο δοκίμασες αν παίζει DivX v6.0 και Xvid ???

Γίνεται και region free με τον εξής τρόπο:

Remove any discs from the player. Press the Setup button on the Remote. Then, again using the Remote, type in the number 1379. A menu where you can change the region code appears. Change the region code to zero to play all discs from anywhere.

Άρα είναι αυτό που ζητάω , φτάνει μόνον να παίζει DivX v6.0 και Xvid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...