Προς το περιεχόμενο

Αγορά κινητού ΝΟΚΙΑ άμεσα


Fan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυριο πάω να αγοράσω κινητό τηλέφωνο. Για πολλούς και διάφορους λόγους θα πάρω μόνο ΝΟΚΙΑ. Θα ήθελα να μου πείτε μέχρι 300 ευρώ ποιό είναι το καλύτερο.

 

Είμαι ανάμεσα στο 6267, στο 6288, στο 6300 και το Ν70.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι κατοχος 6300 κ προσωπικα ειμαι αρκετα ευχαριστημενος. Δεν εχω δει τα αλλα μοντελα νοκια, ομως το 6300 ειναι αρκετα μικρο σε διαστασεις κ πολυ βολικο με ολα τα χαρακτηριστικα που χρειαζομαι. Βεβαια δεν ειναι σειρα 60, χωρις να σημαινει πολλα αυτο. Η αποφαση δικη σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κοιτα το Ε65 .Το εχω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Ειναι βεβαια ακριβοτερο καπως...

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=69975716&product=941263

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα προτεινα Ν70..Σε σχεση με τα αλλα υπερεχει...Βεβαια,εξαρταται κι απο τη χρηση που το θες...Αν θες κατι πιο απλο,και το 6288 ειναι καλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή όλα έχουν πάνω κάτω τα ίδια λεφτά θέλω να πάρω αυτό που έχει τις περισσότερες δυνατότητες. Πιο πολύ μου αρέσει το Ν70 αλλά είναι 2 χρόνων κινητό και δεν ξέρω εάν αξίζει να το πάρω.

Το Ε65 είναι κορυφή αλλά δεν θέλω να δώσω λεφτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακρια απο ν70,κραταει ελαχιστα η μπαταρια,τρωει πολλα κολληματα,μερικες φορες στον ηχο κλησης μπουκωνει,το κανουν ολα τα ν70 αυτο,ειναι παλιο,σχετικα μοντελο...αυτα απο μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 329 ευρω θα παρειs το 5700 xpress music που εχει πανω τηs Παναγιαs τα ματια και φοβερη αποδοση μουσικηs εφαμιλλη του n73 και n95.

ειναι smartphone 3rd edition και καλυπτει τα παντα.

εχω παρει κατα καιρουs τα καλυτερα κινητα απο ολεs τιs εταιριεs και ειναι εφαμιλλο με πολυ ακριβοτερα κινητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 6288 το είχα 5 μήνες.Εκτός από την εντυπωσιακή οθόνη το κινητό δεν με ικανοποιησε καθόλου.Πολλά κολλήματα , παρόλο που το είχα updated όταν άλλαζε απο 3g σε 2G έχανε το σήμα, δεν μπορείς να το κάνεις να έχεις νον στοπ ιντερνετ από την τιμ, είχε τέλειο βιντεο και χαλια φωτογραφίες.Δεν θα στο πρότεινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που θα σου πω φίλε μου μακριά απο το N70 πεταμένα λεφτά δεν κρατάει η μπαταρία θα σε εκνευρίσει ....:mad:

 

...Πολλά κολλήματα , παρόλο που το είχα updated όταν άλλαζε απο 3g σε 2G έχανε το σήμα, ...

 

Πως και δεν το είχες κλειδώσει στο gsm, ώστε να μην κάνει αλλαγή μεταξύ του 3g/gsm και σου σπάει τα νεύρα ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...