Προς το περιεχόμενο

Τυχερά παιγνίδια-παίγνια


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
υπαρχουν καπου κανονες για την 21 στα χαρτια?

ε ναι το ποκερ δεν ειναι απλα τζογος ειναι ρωσικη ρουλετα

 

τζογος θεωρειται το παιχνιδι που εχει μεσα το στοιχείο της τυχης. το ποκερ ειναι παιχνιδι ικανότητας και οχι τυχης. γινεσαι καλυτερος με τον χρονο, δεν σου λενε μαντεψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν είμαι φοιτητης του Μαθηματικού!Από απλό ενδιαφερον καπου κοιταζα τις Πιθανοτητες που εχεις στα Λοτο Τζοκερ Κινο!Γαμωτο δεν τα θυμαμαι καθως εχει περασει πολυς καιρος!Ηταν πολυ μεγαλες!(Τελικα η ελπιδα πεθαινει οντως τελευταια?)Για Κινο ενα θα σας πω,απλη κλεψια!Πιο πολλες πιθανοτητες εχει να σε πατησει αυτοκινητο να σηκωθεις να σε πατησει κατευθειαν νταλικα να ξανασηκωθεις να πεσει αεροπλανο πανω σου και να επιζησεις!Αν εχει καποιος τις Πιθανοτητες κερδους παρακαλω να τις linkarei να το δειτε και μονοι σας!Μια συμβουλη ολα αυτα ειναι τσαμπα λεφτα(ενταξει το στοιχηματακι παει και ερχεται αφου εσυ φτιαχνεις την τυχη σου + εχει φάση να βλεπεις τα ματσακαι με αγωνια και ολα τα συνναφη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στοίχημα έπαιζα κάποτε έτσι για την πλάκα, το έκοψα γιατί με κορόδευαν τα αποτελέσματα. πάντα έχανα έναν αγώνα στο τελευταίο λεπτό. αποκορύφωση ήταν όταν έχω πιάσει 8 ομάδες και περιμένω την γιουβέντους να παίξει τελευταία και να πάρω κάμποσα λεφτα. ήταν τελευταία αγωνιστική κ αν κέρδιζε, έπαιρνε πρωτάθλημα. έχανε τις 3 τελευταιες αγωνιστικες κ έτσι δεν το κατακτούσε κ αριθμητικά. κ η #$@#$ καριολα κατάφερε κ έχασε... δεν ξαναπαιξα από τότε.

λοττο τζόκερ αραια ακι που όταν έχει κανα μεγάλο τζακποτ έτσι για τον χαβαλε και κίνο έχω παίξει μόνο 1 φορά. έπιασα 4 στα 5 (στο παρατσακ να πιάσω 5άρι) και δεν έχω ξαναπαίξει.

 

για μένα τζόγος είναι και το χρηματιστήριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στοίχημα έπαιζα κάποτε έτσι για την πλάκα, το έκοψα γιατί με κορόδευαν τα αποτελέσματα. πάντα έχανα έναν αγώνα στο τελευταίο λεπτό. αποκορύφωση ήταν όταν έχω πιάσει 8 ομάδες και περιμένω την γιουβέντους να παίξει τελευταία και να πάρω κάμποσα λεφτα. ήταν τελευταία αγωνιστική κ αν κέρδιζε, έπαιρνε πρωτάθλημα. έχανε τις 3 τελευταιες αγωνιστικες κ έτσι δεν το κατακτούσε κ αριθμητικά. κ η #$@#$ καριολα κατάφερε κ έχασε... δεν ξαναπαιξα από τότε.

λοττο τζόκερ αραια ακι που όταν έχει κανα μεγάλο τζακποτ έτσι για τον χαβαλε και κίνο έχω παίξει μόνο 1 φορά. έπιασα 4 στα 5 (στο παρατσακ να πιάσω 5άρι) και δεν έχω ξαναπαίξει.

 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα, και εμένα μου έτυχε κάτι αντίστοιχο αλλά στο προπό. Είχα παίξει δύο στήλες και καλά για να πολλαπλασιάσω τις πιθανότητες να κερδίσω (κούνια που με κούναγε :D). Έρχεται κάποτε η στιγμή να ανακοινώσουν τα αποτελέσματα και τι βλέπω? Είχα ακριβώς τα ίδια αποτελέσματα, μοιρασμένα στις δυο στήλες εναλλάξ !! Η στήλη ήταν πχ, 1 2 Χ 1 και εγώ είχα το 1 2 στην πρώτη, το Χ στην δεύτερη και το 1 στην πρώτη!! Απο τότε ούτε κατά διάνοια δεν ξαναπάτησα το πόδι μου σε πρακτορείο προπό.

Μια φορά δοκίμασα στοίχημα να δω παίζεται, και την πάτησα με τον ίδιο τρόπο!! Απο τότε ορκίστηκα να μην ξαναπιάσω στα χέρια μου προϊόντα του ΟΠΑΠ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν είμαι φοιτητης του Μαθηματικού!Από απλό ενδιαφερον καπου κοιταζα τις Πιθανοτητες που εχεις στα Λοτο Τζοκερ Κινο!Γαμωτο δεν τα θυμαμαι καθως εχει περασει πολυς καιρος!Ηταν πολυ μεγαλες!(Τελικα η ελπιδα πεθαινει οντως τελευταια?)Για Κινο ενα θα σας πω,απλη κλεψια!Πιο πολλες πιθανοτητες εχει να σε πατησει αυτοκινητο να σηκωθεις να σε πατησει κατευθειαν νταλικα να ξανασηκωθεις να πεσει αεροπλανο πανω σου και να επιζησεις!Αν εχει καποιος τις Πιθανοτητες κερδους παρακαλω να τις linkarei να το δειτε και μονοι σας!Μια συμβουλη ολα αυτα ειναι τσαμπα λεφτα(ενταξει το στοιχηματακι παει και ερχεται αφου εσυ φτιαχνεις την τυχη σου + εχει φάση να βλεπεις τα ματσακαι με αγωνια και ολα τα συνναφη)

Στο λοττο ειναι 1 στα 15.000.000, στο τζοκερ ειναι 1 στα 25.000000, στο προπο(13αρι) τα πραγματα ειναι λιγο καλυτερα 1 στο 1.500.000:-)

Με τετοιες πιθανοτητες ειναι οπως ειπες "τσαμπα λεφτα" γιαυτο και κανεις σοβαρος παιχτης(οπως ειμαι εγω:-)) δεν καταδεχεται να παιξει ουτε μια στηλη σε αυτα.

Οποιος θελει σοβαρες πιθανοτητες και συχνες νικες στρεφεται αποκλειστικα στο 'Παμε Στοιχημα". Επιλεγοντας 3 αγωνες οι πιθανοτητες σου ειναι 1 στις 27, για 4 αγωνες ειναι 1 στις 81.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τζογος θεωρειται το παιχνιδι που εχει μεσα το στοιχείο της τυχης. το ποκερ ειναι παιχνιδι ικανότητας και οχι τυχης. γινεσαι καλυτερος με τον χρονο, δεν σου λενε μαντεψε.

εχεις τα 2 φυλλα αλλα δεν ξερεις τι θα ερθει κατω ουτε ποιος απο τους 2 θα εχει καλυτερο φυλλο με το ανοιγμα τους...

οταν παιζεις ρεστα μπλοφα κ παει ο αλλος πασο κ ας ειχε καλυτερο φυλο τοτε παλι στην τυχη το παιξε κ στα λεφτα π δεν ηθελε να χασει ο αλλος...

 

 

αυτο στο mega ειναι το wolrd poker turnament νομιζω espn εν ολιγης ο 1ος βγαζει κοντα 500χιλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν ημουν μικρος επαιζα λοτο και ειχα φτιαξει και προγραμμα στο pc με στηλες στατιστικα ....

 

οταν περασα τα 20 δεν ξαναασχοληθηκα με τετοιες αηδιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στοίχημα έπαιζα κάποτε έτσι για την πλάκα, το έκοψα γιατί με κορόδευαν τα αποτελέσματα. πάντα έχανα έναν αγώνα στο τελευταίο λεπτό. αποκορύφωση ήταν όταν έχω πιάσει 8 ομάδες και περιμένω την γιουβέντους να παίξει τελευταία και να πάρω κάμποσα λεφτα. ήταν τελευταία αγωνιστική κ αν κέρδιζε, έπαιρνε πρωτάθλημα. έχανε τις 3 τελευταιες αγωνιστικες κ έτσι δεν το κατακτούσε κ αριθμητικά. κ η #$@#$ καριολα κατάφερε κ έχασε... δεν ξαναπαιξα από τότε.

λοττο τζόκερ αραια ακι που όταν έχει κανα μεγάλο τζακποτ έτσι για τον χαβαλε και κίνο έχω παίξει μόνο 1 φορά. έπιασα 4 στα 5 (στο παρατσακ να πιάσω 5άρι) και δεν έχω ξαναπαίξει.

 

για μένα τζόγος είναι και το χρηματιστήριο...

Συγγώμη φίλε μου αλλά αυτό που έπαιζες δεν λέγεται στοίχημα αλλά ΠΡΟΠΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...