Προς το περιεχόμενο

Θα τρελαθώ με τα Windows!!!


nas39

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Again I need your help... Έχει κανείς ιδέα σε τι μπορεί να οφείλονται τα ακόλουθα errors? Μέσα απο το event viewer -> system -> service control manager

Τι επιρροές έχει στο σύστημα? Μου γράφει ότι : Unstable to access the computer "computer name" the error was : Library nto registered / Wrong number of arguments or invalid property assignment. Εάν έχει κανείς καμιά καλή ιδέα θα με βοηθήσει υπερβολικά γιατί το μηχάνημα παραείναι unstable! Thanks anyway all of you...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως εχει προβλημα το Μητρωο των windows, δοκιμασες την Επαναφορα συστηματος και πες μας αν εγκατεστησες καποιο προγραμματα τελευταια, πως εμφανιστηκε το προβλημα ξαφνικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απο το event! μου τα βγάζει!!! Γενικα το συγκεκριμενο PC ειναι χαλια αλλα προσπαθώ να βρω την αρχή του προβλήματος! Προτείνετε να ξεκινήσω με format και μετά βλέπουμε??? ευχαριστώ για την βοήθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απο το event! μου τα βγάζει!!! Γενικα το συγκεκριμενο PC ειναι χαλια αλλα προσπαθώ να βρω την αρχή του προβλήματος! Προτείνετε να ξεκινήσω με format και μετά βλέπουμε??? ευχαριστώ για την βοήθεια...

 

Στον event viewer όταν κάνεις διπλό κλικ στο πρόβλημά σου σου γράφει κάπου πάνω πάνω "Event ID: xxxxx", όπου xxxxx κάποιο νούμερο. Αυτό το νούμερο σου ζητάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...