Προς το περιεχόμενο

4 Internet Cafe...LanGameManagement Server (4 Advanced Users)


cresclub

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά παιδιά!

 

Έχω ανοίξει ένα ίντερνετ καφέ από τον Ιανουάριο του 2007.Όπως οι περισσότεροι θα γνωρίζετε τα συγκεκριμένα καταστήματα δουλεύουν περισσότερο και στηρίζονται σαν επιχειρήσεις στα Games όλου του τύπου που διαθέτουν.Όσο πιο ειδικευμένο είναι πάνω σε αυτά το κατάστημα τόσο περισσότερο και οι πελάτες του (Gamers) το προτιμούν σε σχέση με άλλα ίντερνετ καφέ.Έτσι λοιπόν και εγώ προτίμησα να συνεργαστώ με μια εταιρεία η οποία θα μπορούσε να μου προσφέρει σε σύνολο όλο το πακέτο παιχνιδιών."Η εν λόγω εταιρεία βέβαια δεν στάθηκε στο ύψος της παρά το όνομα που έχει και την τρελή χρέωση που κοστολογεί την παροχή της.Ηταν πάμπολες οι φορές όπου σε ώρες αιχμής γονάτιζε όλο το σύστημα με αποτέλεσμα να φεύγουν οι πελάτες δυσαρεστημένοι".Ένας απ΄τους βασικούς λόγους είναι αυτός και ο βασικότερος ο οικονομικός που θέλω να σταματήσω την συνεργασία μαζί τους.

Πριν όμως από αυτό έχω σκοπό να δημιουργήσω έναν δικό μου Server (LanGameManagement) όπου σιγά-σιγά με τον καιρό να τον φορτώσω πολλά παιχνίδια.

Το κεντρικό μενού επιλογής των Games της εταιρείας που συνεργάζομαι προς το παρών είναι αυτή η σελίδα: http://www.thegame.gr/games/

 

Αυτό που θα ήθελα για αρχή,αν κάποιος απο σας γνωρίζει και μπορεί να με βοηθήσει είναι το εξής:Ψάχνω για ένα πρόγραμμα το οποίο θα μπορεί να δημιουργεί σχέσεις server-client και θα έχει τη δυνατότητα να μεταφέρει και να τρέξει ένα παιχνίδι το οποίο δεν θα υπάρχει,στο pc του πελάτη.

 

Οτιδήποτε έχει σχέση με το θέμα και γνωρίζετε,θα με βοηθούσε πάρα πολύ!

 

Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο που θα διαθέσετε και το ενδιαφέρον που θα δείξετε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...