Προς το περιεχόμενο

experts only: Δεν φορτώνει το Dvoraksip sapmle από το Windows Mobile Pro 6 SDK


StavrosD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθώ να φτιάξω ένα δικό μου πληκτρολόγιο για windows mobile, και δεν μπορώ να φορτώσω ούτε καν το sample στο Visual studio 2005 (είναι αυθεντικό, οπότε αποκλείεται κάποιο Crack να δημιουργεί το πρόβλημα).

Μου βγάζει το εξής:

"The project consists entirely of configurations that require support for platforms which are not installed on this machine. The project cannot be loaded".

Αρχικά όταν το είδα θυμήθηκα ότι δεν είχα βάλει την C++ στο Visual Studio. Την εγκατέστησα, εγκατέστησα και το windows mobile 6 pro SDK refresh, και πάλι τα ίδια.

Έκανα repair, και επίσης τα ίδια.

 

Καμια ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Προσπαθώ να φτιάξω ένα δικό μου πληκτρολόγιο για windows mobile, και δεν μπορώ να φορτώσω ούτε καν το sample στο Visual studio 2005 (είναι αυθεντικό, οπότε αποκλείεται κάποιο Crack να δημιουργεί το πρόβλημα).

Μου βγάζει το εξής:

"The project consists entirely of configurations that require support for platforms which are not installed on this machine. The project cannot be loaded".

Αρχικά όταν το είδα θυμήθηκα ότι δεν είχα βάλει την C++ στο Visual Studio. Την εγκατέστησα, εγκατέστησα και το windows mobile 6 pro SDK refresh, και πάλι τα ίδια.

Έκανα repair, και επίσης τα ίδια.

 

Καμια ιδέα;

mipos den exeis kalo virtual mobile platform,emulator ktl....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...