Προς το περιεχόμενο

Ποιον αθλητικο σταθμο ακουτε και γιατι


lak10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω γερνω προς σπορfm αλλα οταν εχει εκπομπη ο λεανης μαζι με εναν αλλο που δεν θυμαμαι βαζω ερασπορ. γιατι πολυ απλα μπυ φαινεται τρομερα εκνευριστικος. Ειμαι τρομερος fan του fight club .καθε μεσημερι βαζω ερα γιατι εχει ραδιαοεφημεριδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βασικά δεν ακούω αθλητικές εκπομπές στο ραδιόφωνο παρά μόνο όταν έχει παιχνίδια που δεν δείχνει η τηλεόραση και δεν έχω άλλο τρόπο να ξέρω τι γίνεται στο παιχνίδι.Σε τέτοιες περιπτώσεις ακούω όποιον σταθμό βρω 1ο(συνήθως SporTime,επειδή αυτόν βρίσκω πρώτο:lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 sporfm

ε, είναι κάμποσες κλάσεις ποιο ποιοτικοί οι δημοσιογράφοι σε σχέση με τους άλλους σταθμούς, έχουν πιο πολύ χαβαλέ.

οι μόνες εκπομπες που δεν ακούω είναι ο Μπάμπης, και οι απογευματινές στοιχηματικές.

αγαπημένη, είναι Τσαμόπουλος-Ναθαηλάκης, που στενoχωριέμαι που συχνα την χάνω επειδή κοιμάμαι...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπόρ FM βασικά, γιατί οι άλλοι σταθμοί είναι πιο πίσω... Αλλά έχει μερικές εκπομπές που είναι τόσο εκνευριστικές που με κάνουν να κλείνω το ραδιόφωνο. Γενικά όμως είναι καλός σταθμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ πιο πολύ ακούω sport fm αν και τώρα τελευταία δεν ακούω τόσο πολύ. Το κακό που έχει είναι οι υπερβολικά πολλές διαφημίσεις. Φτάνει σε σημείο μια δίωρη εκπομπή να είναι γύρω στα 45 λεπτά καθαρού χρόνου και τα υπόλοιπα 75 να είναι διαφημίσεις. Αυτό είναι το εκνευριστικό της υπόθεσης. Κορυφαία εκπομπή φυσικά είναι το "Πνίξτε τον φουνταριστό" με Θαναηλάκη και Τσαμόπουλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...