Προς το περιεχόμενο

Αξιολογηση δεικτη εμπειριας σε Vista


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου λεει οτι θελει ανανεωση γιατι βρεθηκε νεο υλικο αλλα ενω ξεκιναει στο τελος δεν ολοκληρωνεται.Καμμια ιδεα ???? Ευχαριστω.

 

nz4yj0unwmjiwz4y2gzy.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη καλημέρα! Μήπως κατέβασες κάποιο Win update για την κάρτα γραφικών σου; Κάτι ανάλογο έκανε και σε μένα, αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς αν ήταν το ίδιο με σένα και έφταιγε αυτό το update. Το διόρθωσα με επαναφορά συστήματος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη καλημέρα! Μήπως κατέβασες κάποιο Win update για την κάρτα γραφικών σου; Κάτι ανάλογο έκανε και σε μένα, αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς αν ήταν το ίδιο με σένα και έφταιγε αυτό το update. Το διόρθωσα με επαναφορά συστήματος!

 

 

Ευχαριστω.Εχω κατεβασει ολα τα update που μου εχουν προτεινει και αν θυμαμαι καλα ηταν και για την ΑΤΙ....Δεν εχω ενεργοποιησει ομως επαναφορα συστηματος (χρησιμοποιω το ghost).Μπορω να βρω ποιο update ηταν και να το κανω unistall ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an dokimaseis na peraseis apo panw tous drivers ths ATI apo to site ths?

Koita sth diaxeirish, stis syskeues mhpws xtypaei kapoia syskeuh...

 

Και καμμια συσκευη δεν χτυπαει και τους τελευταιους drivers (11/10/07) περασα για την ΑΤΙ αλλα τιποτα....Ευχαριστω παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω.Εχω κατεβασει ολα τα update που μου εχουν προτεινει και αν θυμαμαι καλα ηταν και για την ΑΤΙ....Δεν εχω ενεργοποιησει ομως επαναφορα συστηματος (χρησιμοποιω το ghost).Μπορω να βρω ποιο update ηταν και να το κανω unistall ???
Για να κάνεις unistall το update που θέλεις πήγαινε windows update->προβολή ιστορικού ενημερώσεων->εγκαταστηεμενες ενημερώσεις(είναι πάνω πάνω) και μετά διάλεξε αυτή που θέλεις..

Ελπίζω να βοήθησα :-):-):-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να κάνεις unistall το update που θέλεις πήγαινε windows update->προβολή ιστορικού ενημερώσεων->εγκαταστηεμενες ενημερώσεις(είναι πάνω πάνω) και μετά διάλεξε αυτή που θέλεις..

Ελπίζω να βοήθησα :-):-):-)

 

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...