Προς το περιεχόμενο

Πολύ καλό site για delivery στη Θεσ/νίκη


jimpapaspans

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλό site για delivery στη Θεσ/νίκη είναι το www.ad-street.gr έχει πολύ οργανωμένο κατάλογο ανά περιοχή εξυπηρέτησης και είδος φαγητού και τα φυλλάδια των μαγαζιών. Πολύ καλό για εμάς τους καλοφαγάδες;)

Μπείτε να το δείτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μέτριο το site. Έχουν περάσει πολύ λίγα μαγαζια μέσα. Αν τα παιδιά που το φτιάξαν χρειάζονται υλικό ας στείλουν ένα pm, γιατί έχω μαζέψει άπειρα διαφημιστικά και είναι όλα δοκιμασμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά εγώ που μένω τούμπα και λίγο που κοίταξα για χαριλάου και κάτω παραλία και κέντρο έχει αρκετό πράγμα. Εσύ σε πια περιοχή μένεις και δεν έχει μαγαζιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό το site.... και πολύ λειτουργικό! Πράγμα που είναι σημαντικό για το είδος του... :-D

 

kostastnt δεν ξέρω τι ακριβώς σε χάλασε αλλά εμένα μου φάνηκε ενδιαφέρον και πολύ πρακτικό... όσο για τα μαγαζιά που λες ότι είναι λίγα...δεν συμφωνώ...έχει πολλά γύρω στα 70 αν θυμάμαι καλά... δεν ξέρω άλλη σελίδα του είδους που να έχει τόσα...

 

anyway...good luck στα παιδιά που το έκαναν... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για να τελείωνουμε με το θέμα το site δεν το έφτιαξα εγώ αλλά την έψαξα τη δουλειά και με άλλα site του είδους και νομίζω ότι είναι το καλύτερο. Για μπείτε σε μερικά ακόμα και μετά μου λέτε για λειτουργικότητα και ενημέρωση.

www.olasepaketo.gr

www.katikon.gr

www.menuthessaloniki.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μέτριο το site. Έχουν περάσει πολύ λίγα μαγαζια μέσα. Αν τα παιδιά που το φτιάξαν χρειάζονται υλικό ας στείλουν ένα pm, γιατί έχω μαζέψει άπειρα διαφημιστικά και είναι όλα δοκιμασμένα.

 

Εγω το βρίσκω πολυ έξυπνο και δυνατό εργαλείο π.χ. για τους φοιτητές - έχει και τα μενου σε pdf!

 

Τωρα αυτό που λές εσύ kostastnt δεν το καταλαβαίνω φαντάζομαι πως τα μαγαζιά που μπαίνουν στο site λογικά θα πληρώνουν - δεν νομίζω ότι χρειάζονται την προσωπική σου συλλογή απο φαστφουντάδικα...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδια μια χαρα ετσι πρεπει να ειναι αυτα τα site λιτα και λειτουργικα, και οσο για τα μαγαζια εχει αρκετα αν και ειναι καινουριο και πιστευω οτι θα μπουν και αλλα, μπραβο καλη προσπαθεια :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν περιοχές Φάληρο και Τριανδρία έχει 10 μαγαζιά. Εκ των οποίων τα μισά είναι σε άλλες περιοχές. Φάληρο που μένω έχει πάνω από 50-60 μαγαζιά.

 

Δεν λέω κάτι κακό για το site αλλά 1+ χρόνο τρώω από έξω και πλέον ξέρω τα μαγαζιά πολύ καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για να τελείωνουμε με το θέμα το site δεν το έφτιαξα εγώ αλλά την έψαξα τη δουλειά...

 

Και χάρηκες τόσο που είπες να το διατυμπανίσεις σε όλα τα φόρα, ή βρέθηκε σε καθένα από ένας jimκάτι να το κάνει την ίδια μέρα;

 

Δεν είναι μεμπτό αυτό, αλλά μη μας κοροιδεύεις κιόλας... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και χάρηκες τόσο που είπες να το διατυμπανίσεις σε όλα τα φόρα, ή βρέθηκε σε καθένα από ένας jimκάτι να το κάνει την ίδια μέρα;

 

Δεν είναι μεμπτό αυτό, αλλά μη μας κοροιδεύεις κιόλας... ;)

 

Κοίτα δεν μου αρέσει να έρχομαι σε αντιπαράθεση ιδιαίτερα για site αλλών - αλλά εσυ δεν έχεις το site που σου αρέσει στην υπογραφή σου που ίσως και να είναι δικό σου..

 

Καλό είναι να μην δείχνουμε κακία... και να επικροτούμε τις προσπάθειες όλων ασχέτως αν καμιά φορά είναι χάλια ή δεν είναι του γούστου μας... και βεβαιώς να τις κρίνουμε αλλά με επιχειρήματα...

 

Όλοι μας δεν το κάνουμε αυτό - δεν μπαίνουμε στα "φορα" και στα "ψαχτήρια" και διαφημίζουμε τις προσπάθειες μας.... είναι κάλυτερο απο spam να ζητάς την γνώμη των άλλων.

 

π.χ. Το συγκεκριμένο site αν κάνετε λίγο search και κάνεις δεξι κλίκ ιδιότητες θα δείτε ότι κατα μέσο όρο το site έχει δεν έχει να μήνα που έχει κατασκευαστεί... οπότε μήν είμαστε αυστηροί - εγώ βλέπω αρκετα καταστήματα που έχουν δώσει σίγουρα φράγκα για να μπούν... γιατι έχει δουλειά να σκανάρεις καταλόγους να τα κάνεις pdf - οπότε...

 

jimκάτι για πές μας για αυτό που σε ρώτησε ο kostastnt(μπουμ):-) για τις περιοχές?

 

ps: kostastnt - friendly for the boom ! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν περιοχές Φάληρο και Τριανδρία έχει 10 μαγαζιά. Εκ των οποίων τα μισά είναι σε άλλες περιοχές. Φάληρο που μένω έχει πάνω από 50-60 μαγαζιά.

 

Δεν λέω κάτι κακό για το site αλλά 1+ χρόνο τρώω από έξω και πλέον ξέρω τα μαγαζιά πολύ καλά.

 

Αν προσέξεις εδώ κάτω από εκεί που λέει επιλέξτε την περιοχή σας γράφει Τα καταστήματα που θα εμφανιστούν είναι αυτά που κάνουν delivery στην περιοχή που θα επιλέξετε. Και είναι το πιο λογικό, εγώ που θέλω να παραγγείλω με ενδιαφέρει αν το μαγαζί κάνει delivery στο σπίτι μου και όχι τόσο αν είναι απο την περιοχή μου. Η περιοχή που φαίνεται στην κάρτα του καταστήματος είναι αυτή στην οποία βρίσκεται το κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...