Προς το περιεχόμενο

Harry Potter


Zmac

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι και το τεταρτο πιστευω ειναι το πιο συναρπαστικο..Και οι πρωτες ταινιες βγηκαν πολυ καλες!Πιστευει κανεις πως ειναι υπερτιμημενος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ολα τα βιβλια τα εχω διαβασει(1-7 ελληνηκα και αγγληκα) και μου αρεσαν.Οι ταινιες παλι εχουνε πολα κοψηματα οποτε για μενα ειναι βλακεις.Παρα ολα αυτα μου αρεσουνε και τα παιχνδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δυστυχώς έχω δει μόνο τις ταινίες. λογικά όπως σε όλες τις μεταφορές που έχω δει, το βιβλίο είναι πάντα καλύτερο της ταινίας...

 

Σαφως..Ειδικα η τελευταια ειχε πολυ λιγα πραγματα απο το βιβλιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομολογουμενως η μεταοφροα στην μεγαλη οθονη ειναι η καλυτερη στο ειδος της, ενας φιλος μου πολλα χρονια πριν που διαβαζε το βιβλιο ειχε πει οτι καποτε θα βγει στο σινεμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ αξιόλογα βιβλία. Οι ταινίες και τα παιχνίδια θα έπρεπε να αυτοκαταστραφούν.

 

3 Νοέμβρη βγαίνει το τελευταίο βιβλίο στα Ελληνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμενα μου άρεσαν τα βιβλία τόσο πολύ που έγινα φαν του Χάρι Πότερ. Όσο γιά τα έργα, δεν είναι και τόσο καλά, αλλά δεν έχω απαγοητευτεί, επειδή ξέρω πως ένα έργο ποτέ δεν μπορεί να είναι τόσο καλό όσο ένα βιβλίο. Ποτέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω διαβάσει κανένα βιβλίο. Έχω δει όλες τις ταινίες και όλες με άφηναν παγερά αδιάφορο.

 

Κατά την γνώμη μου ο Potter πρέπει να έχει πέραση μέχρι την ηλικία των 16 το πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...