Προς το περιεχόμενο

ξερει καποιος τι ειναι και πως εκτελουνται τα αρχεια βιντεο ονοματι ".bin"?


KOSTAS@ant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατεβασα μια ταινια σε τετοια μορφη και δεν παιζει με την καμία...Στο μεταξυ,εφαγα 4 μερες για να την κατεβασω,οποτε οπως καταλαβαινετε δεν αντεχω να ξαναπροσπαθησω!Σε σας στηριζομαι τωρα!

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το bin θα πρέπει να έχει και μαζί του ένα αρχείο του τύπου cue , για να το δείς θα πρέπει να κάψεις το αρχείο με κάποιο πρόγραμμα εγγραφής (π.χ. Nero) σε ένα δισκάκι , είτε να χρησιμοποιήσεις ένα άλλο πρόγραμμα το οποίο σου δημιουργεί μια εικονική συσκευή και το τρέχεις/βλέπεις απο εκεί (π.χ. Poweriso)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη δεν εχω το καινουριο nero,κι απ'ο,τι ειδα αυτο χρειαζεται,μπορειτε να μου πειτε αν υπαρχει αλλος τροπος,η εστω να μου δωσετε ενα λινκ απο καπου που θα βρω το nero το καινουριο τζαμπα,για να δω την κωλοταινια?

Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τρέχεις win οι προτεινόμενες λύσεις είναι οι εξής:

 

1. Εγκαθιστάς το τελευταίο daemon tools κ το κάνεις mount εκεί. Ουσιαστικά είναι εικονικό drive κ είναι σαν να το έχεις κάψει σε DVD κ να το έχεις βάλει στο dvd drive

 

ή

 

2. Εγκαθιστάς το power iso και ανοίγεις το .bin για να δεις τι έχει μέσα. Λογικά εκεί θα βρεις αρχεία που μπορείς να τα αναπαραγάγεις με κάποιον καλό video player (π.χ. Gom)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς έβαλες κ το διαφημιστικό toolbar κατά την εγκατάσταση. Δεν ήταν απαραίτητο (είχε επιλογή για να μην το βάλεις).

 

Τώρα για να κάνεις mount το .bin από τα start menu ξεκινάς το daemon tools κ στο εικονίδιο που θα σου βγάλει, δεξί κλικ κ mount το αρχείο που θέλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχε ενα λινκ με οδηγιες μεσα στο φακελο του τορρενταδικου,κι εδειχνε το καψιμο με εκδοσεις 6-κατι και 7.Εγω εχω την προηγουμενη....

Α,παρεμπιπτοντως αυτο το τουλμπαρ πραγματικα επαιξε με τα νευρα μου,και μεχρι να εγκατασταθει,και μεχρι να προσαρμοστει στον υπολογιστη μου.Ελεεινο! Και μετα αντι για το γκουγκλ που ειχα ως πρωτη σελιδα,μου επεβαλε να εχω ενα αλλο δικο τους,που ουσιαστικα ηταν του γκουγκλ το ψαχτηρι,αλλα με σβησμενο το σημα της <<γκουγκλ>>. Και στην ανζητηση εικονων,εβγαζε ξαφνικα το σημα της γκουγκλ,που πριν ηταν κρυμμενο.Τελικα το εσβησα εντελως γιατι με πεθανε το γαμημενο,και τωρα θα κοιταξω να κατεβασω αυτη την εκδοση που λεει ο φιλος ο αποπανω,οτι δεν εχει τουλμπαρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...