Προς το περιεχόμενο

Nokia Certified Service Providers (?)


S4Lv4Ti0N

Προτεινόμενες αναρτήσεις

andr3as ο φιλος μας ειπε οτι το πηρε απο vodafone αυτο σ'αυτους που ασχολουντε με εταιρειες κινητης τηλεφωνιας ειναι κοινο 'μυστικο' αλλα οχι τοσο για να μην το γνωριζεις. sorry s4lv4tion αλλα το λαθος ειναι της vodafone.και βεβαια δουλευω σε nokia alpha copy θεσσαλονικης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Το λάθος είναι της Vodafone;; Πλάκα μου κάνεις σωστά;;

Άμα πάθει κάτι το κινητό ποιός με καλύπτει;; Η Alpha Copy φυσικά! Και στη Vodafone να το στείλω, στην Alpha Copy θα καταλήξει... 7-8 μήνες τώρα είμαι μέσα και έξω σε καταστήματα Alpha Copy και εν τέλει στα κεντρικά καμιά 12αριά φορές, και δε μπόρεσαν να μου φερθούν το λιγότερο, με σεβασμό, γιατί μου έχουν μιλήσει ειρωνικά και άσχημα, αρκετές φορές... πράγμα που δε κάνεις σε πελάτη, ειδικά άμα θέλεις να λέγεσαι επαγγελματίας.

Στην Applecare δουλεύω (Technical support Apple).

Έχουμε customer relations department, κάτι που όπως είπε και η Κα.Λάμπρου δεν υπάρχει στη Νόκια, και δε μπορούνε να με βοηθήσουνε... αλλα θα το τσεκάρουνε, και ΑΜΑ βρούνε προβλήματα, θα δούμε... αν όχι πάλι... σόρρυ, γειά σας!

 

Μα ναί, φυσικά, η Vodafone φταίει που πούλησε ένα κινητό χωρίς κάν να το αγγίξει (μαμά λογισμικό, όχι vodafone live), και αφού μου το αλλάξανε και το άλλο είχε πρόβλημα, απο την Alpha Copy... makes sense!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κοινό μυστικό ποιο είναι ότι σας μαθαίνουν να "πετάτε το μπαλάκι" αλλού???

Το κινητό είναι Ελληνικό και είναι εισαγωγή της Alpha Copy, τι παραπάνω χρειάζεται

να πω... Αντι να κάθεσε και να λες χαζομάρες ρώτα τον κ. Μαύρο τίποτα μπας και

συνειδητοποιήσεις τι γράφεις εδώ... Μάθε πρώτα ποιος είναι ο υπεύθυνος για τα προϊόντα

και μετά πήγαινε να ρίξει το βάρος στην Vodafone, λες και αυτοί τα κατασκευάζουν....

Σε ποιο ΝΟΚΙΑ Shop δουλέυεις φίλε μου??? Μόνο μην μου πεις ότι είσαι στο NPC....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και μου είπανε...απο 'βδομάδα...

μου ζητήσανε όμως απόδειξη αγοράς, οπότε κάτι είναι αυτό... τους την έστειλα με φαξ...

ελπίζω να φανούνε έξυπνοι και να τελειώσουνε τα βάσανα μου..και όσα προκάλεσα σε όσους διαβάσανε αυτό το thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...