Προς το περιεχόμενο

ASUS Eee PC


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ψήνομαι άσχημα.... Για να κάνω τη δουλεια μου - πτυχιακή κ.τ.λ. θα με βολέψει απίστευτα. Με τις τιμές που το έχουν εδώ όμως |:S

 

Αν το βρει κανεις σε νορμαλ τιμη ας σφυριξει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ψηνόμουν άσχημα, αλλά όταν είδα το νέο για την έκδοση με τις 10" οθόνη στο ΙΔΙΟ μέγεθος, ξενέρωσα!!

 

Θα μου πεις, πότε θα βγει...και 6 μήνες μετά να βγει, θα ξενερώσω τρελά !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Asus has been coyly hinting at a spec-bumped Eee PC for a while now, but it looks like the wink-and-nudge days are over -- German Asus spokesman Holger Schmidt said that an 8GB Eee PC with a 10-inch screen would ship in 2008, as well as that equally-rumored but far less sexy desktop Eee. See, sometimes dreams do come true.

 

Αυτα είπε 1ς τυπάς της Asus. Ανεπίσημα υποτίθεται οτι το είπε. Άμα το έλεγε επίσημα, μάλλον θα κοβε πολλές απο τις πωλήσεις, ποιος ξέρει τι παίζει...

 

Τώρα, έχουν πολλοί παράπονα απο την οθόνη και δε το ρισκάρω να φάω τέτοιο ξενέρωμα...

 

Marketing tricks...άντε να βγάλεις άκρη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Βέβαια μπορείς να τρέξεις κονσόλα στο μικρό ;) Το θέμα είναι μην σε κουράζει η οθόνη του μετά από αρκετή ώρα. Πλέον έχει έρθει και στο e-shop παίδες για 320e και σιγά σιγά θα το δούμε και άλλα καταστήματα.

Πλέον επίσιμη η είδηση για το νέο eee pc με μεγαλύτερη οθόνη 8,9 12GB HD και 1GB RAM...Το θέλω.... :-D

Στην CEBIT ....sorry only german http://www.computerbase.de/news/hardware/komplettsysteme/notebooks/2008/maerz/asus_eee_pc_900/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...