Προς το περιεχόμενο

Κύπριος φοιτητής στην Χίο, ρίχνει καυτό λάδι πάνω σε ένα σκύλο! Το βιντεοσκόπησε!


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Η Κύπρος δεν είναι μεγάλη, όλοι γνωρίζονται με όλους.

 

Δεν θα έρθει τα Χριστούγεννα πίσω από το Λονδίνο?

 

Θα έρθει....

 

Έεετσι έτσι panther... Και που'σαι? Τράβα κι εσύ ένα βιντεάκι να τον δούμε να χαρούμε... Ο πανύβλακας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω και ολοι πρεπει να καταδικασουμε το διποδο και πραγματικο ζωο της υποθεσης. Θα σας κανω 1 ερωτηση ομως. Αν κατα τυχη γινοσασταν μαρτυρες του γεγονοτος κατα λαθος (απο το απεναντι μπαλκονι ασ πουμε), τι θα κανατε? Σκεφτητε το καλα πριν απαντησετε. Ξερω οτι η 1η σκεψη ειναι θα τον εσπαγα στο ξυλο, ή θα καλουσα την αστυνομια. Αλλα οχι απαντησεις χωρις σκεψη. Αν κανατε κατι απο τα παραπανω, θα επρεπε να δεχτητε και την μηνυση του μετα για ξυλοδαρμο/ επιθεση κτλ... θα μπέκατε? Με το χερι στην καρδια απαντηστε μου!

 

Πολύ απλό και ανώδυνο.

Πάω το βράδυ και βάζω φωτιά στο σπίτι του.Ησυχία,όλοι κοιμούνται,κανείς δεν με βλέπει και αυτός πάει εκεί απ'όπου δεν θα ξανάρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πας να του κάψεις το σπίτι επειδή έριξε καυτό λάδι σε ένα σκυλί?

ΡΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ?

Τους άλλους κοροϊδεύουμε αλλά κι εμείς έχουμε μια δόση ψυχασθένειας!

Σε λίγο θα μου πείτε πως προτιμάτε να πεθάνει αυτός που το έκανε παρά το σκυλί!!!!που αυτό εννοείτε δηλαδή αλλά τέλοσπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά, πρίν από κάνα χρόνο, μερικοί Κύπριοι φαντάροι γουστάραν να βάζουν φωτιά σε αδέσποτα σκυλάκια.

 

Είχε γίνει μεγάλος ντόρος τότε. Τους έδειξαν και οι ειδήσεις, φάγαν και ποινές και γίναν ρεντίκολο παντού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πας να του κάψεις το σπίτι επειδή έριξε καυτό λάδι σε ένα σκυλί?

ΡΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ?

Τους άλλους κοροϊδεύουμε αλλά κι εμείς έχουμε μια δόση ψυχασθένειας!

Σε λίγο θα μου πείτε πως προτιμάτε να πεθάνει αυτός που το έκανε παρά το σκυλί!!!!που αυτό εννοείτε δηλαδή αλλά τέλοσπα.

 

εχει καμια διαφορα η ζωη ενος σκυλου με την ζωη ενος ανθρωπου? δολοφονος ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγο θα μου πείτε πως προτιμάτε να πεθάνει αυτός που το έκανε παρά το σκυλί!!!!που αυτό εννοείτε δηλαδή αλλά τέλοσπα.

 

οι περισσότεροι άνθρωποι που γνωρίζω αξίζουν λιγότερο από ένα σκυλί. πόσο μάλλον το ανάξιο ζωής φτύμα που το έκανε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...