Προς το περιεχόμενο

web camera


GEORGETAX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λέω να πάρω αυτήν την web camera τι λέτε είναι καλή?

 

http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.603518

 

 

έχετε να προτείνετε τίποτε άλλο?η τι θα πρέπει να προσέξω?τα λεφτά που διαθέτω είναι μέχρι και 35 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λέω να πάρω αυτήν την web camera τι λέτε είναι καλή?

 

http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.603518

 

 

έχετε να προτείνετε τίποτε άλλο?η τι θα πρέπει να προσέξω?τα λεφτά που διαθέτω είναι μέχρι και 35 ευρώ.

 

θα έλεγα να αποφύγεις crypto και να επιλέξεις κάτι σε logitech ή microsoft. Μια Crypto που είχα δεί σε ένα φίλο μου είχε τεράστιο πρόβλημα στους φωτισμούς. Μιλάμε έπρεπε να κατεβάζει το φώς στο κεφάλι του για να φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα έλεγα να αποφύγεις crypto και να επιλέξεις κάτι σε logitech ή microsoft. Μια Crypto που είχα δεί σε ένα φίλο μου είχε τεράστιο πρόβλημα στους φωτισμούς. Μιλάμε έπρεπε να κατεβάζει το φώς στο κεφάλι του για να φαίνεται.

 

Να προσθέσω επίσης ότι οι φθηνές Logitech έχουν άτονα χρώματα και γενικά δεν αξίζουν.

Επίσης για να έχεις καλή ροή κοίτα να υποστηρίζει ανάλυση video 640x480 στα 30 fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω επίσης ότι οι φθηνές Logitech έχουν άτονα χρώματα και γενικά δεν αξίζουν.

Επίσης για να έχεις καλή ροή κοίτα να υποστηρίζει ανάλυση video 640x480 στα 30 fps.

 

Όπως αυτή: http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.602500

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επειδή κάμερα δεν αλλάζεις τακτικά αυτή είναι μεν στη μεσαία κατηγορία τιμής (από 20 - 120) αλλά έχει προοπτική για το μέλλον. Τη θεωρώ πολύ καλή αγορά που θα αντέξει στις επερχόμενες απαιτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και αυτήν είχα σταμπάρει επίσης.

 

 

Επειδή κάμερα δεν αλλάζεις τακτικά αυτή είναι μεν στη μεσαία κατηγορία τιμής (από 20 - 120) αλλά έχει προοπτική για το μέλλον. Τη θεωρώ πολύ καλή αγορά που θα αντέξει στις επερχόμενες απαιτήσεις.

 

πολύ καλή την είχα δει αλλά ακριβή

για αυτή τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αυτήν είχα σταμπάρει επίσης.

 

 

Επειδή κάμερα δεν αλλάζεις τακτικά αυτή είναι μεν στη μεσαία κατηγορία τιμής (από 20 - 120) αλλά έχει προοπτική για το μέλλον. Τη θεωρώ πολύ καλή αγορά που θα αντέξει στις επερχόμενες απαιτήσεις.

 

πολύ καλή την είχα δει αλλά ακριβή

για αυτή τι λέτε?

 

Για τη σημερινή κατάσταση στις ταχύτητες σύνδεσης μια χαρά είναι κι αυτή.

Θα την προτιμούσα από το Πλαίσιο http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=31&product=873187, μιας και είναι στην ίδια τιμή και υπάρχει πολύ καλύτερο service.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά εγώ μάλλον είμαι ο χαζός και δεν μπορώ να βρω το πόσο χρεώνουν ΓΙΑ ΕΠΑΡΧΙΑ την μεταφορά.δλδ η κάμερα που έχει 35 ευρώ πληρώνω μόνο 35 ευρώ?για το πλαίσιο μιλάω για το eshop ου είπαν 5,50 ευρώ τα μεταφορικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έξοδα Αποστολής / Δωρεάν παράδοση

Το ΠΛΑΙΣΙΟ για την καλύτερη και ταχύτερη εξυπηρέτηση σας συνεργάζεται με ιδιωτικές μεταφορικές εταιρείες. Το κόστος των μεταφορικών για παραγγελίες εντός Αθηνών θα ανέρχεται εώς 5,25 ? (συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ). Για τις παραγγελίες εκτός Αθηνών το κόστος των μεταφορικών εξαρτάται από τον τόπο παράδοσης και τον όγκο του/ των προϊόντων που θα παραγγείλετε. Για το λόγο αυτό συνιστούμε πριν την εκτέλεση της παραγγελίας σας να επικοινωνείτε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών στο 800-11-12345 ή να μας αποστείλετε e-mail στο [email protected], προκειμένου να ενημερωθείτε ενδεικτικά για το κόστος των μεταφορικών.

Τέλος ειδικά για παραγγελίες μέσω του Ηλεκτρονικού Καταστήματος άνω των 45? η μεταφορά / αποστολή γίνεται πανελλαδικά με έξοδα της ΠΛΑΙΣΙΟ COMPUTERS χωρίς καμία οικονομική σας επιβάρυνση, με μεταφορική εταιρεία επιλογής της εταιρείας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

δηλαδη καταληγουμε στην MICROSOFT VX-3000 LIFECAM ..

η αληθεια ειναι οτι τελευταια αγοραζω πολυ logitech,οχι οτι την MS δεν την εμπιστευομαι αλλα νιωθω οτι η logitech ειναι κομματακι πιο μπροστα..και σχεδιαστικα ισως..υπαρχει κατι αλλο ανταξιο σε αυτα τα λεφτα?οχι πανω απο 35? ηδη ειναι πολλα για καμερα..

επισης εχω mic logitech..μπορω να απενεργοποιησω αυτο της καμερας?(αν παρω μια που εχει ενσωματωμένο) ?

 

επισης καλη μου φανηκε και η logitech stx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...