Προς το περιεχόμενο

Alienware στην Ευρώπη


iorulezz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H Alienware ήρθε στην Ευρώπη!!! (προς το παρόν στέλνει και Ελλάδα -νομίζω- αλλά δε προσφέρει service)

 

Μπείτε www.alienware.co.uk να θαυμάσετε τα φοβερά laptops αλλά και desktops που δίνει. Φυσικά προσφερει "customize your own laptop" .

 

Θαυμάστε το m9750 το μηχάνημα που έχει την υψήλοτερη βαθμολογία στο 3dmark06 με dual Geforce 7950 GTX σε SLI διάταξη, Τ7600 απο 2500 ευρώ μέχρι όσο θέλετε :P

 

Η εταιρεία δίνει πρώτη επιλογή για Solid State Drive δηλαδή FLASH drives χωρητικότητας 32 ή 64 GB για τρελλές επιδόσεις ταχύτητας.

 

Review: Notebook Review

 

:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Στην Γερμανία ξέρω υπάρχει η Alienware εδώ και αρκετά χρόνια, απλά δεν ξέρω αν στέλνει Ελλάδα

 

ΠΟλύ δυνατά μηχανήματα, αλλά μιας και δεν είμαι καμένος gamer δεν μπορώ να πώ οτι με ενθουσιάζει το design

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτό συμφωνώ με τον MaD_MaxX..μην τρελαθούμε κιόλας που έχει και design..τα xps της dell είναι λίγο πιο όμορφα μου φαίνεται..δεν είμαι κ απολύτως σίγουρος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε και κάτι που είδα μόλις σήμερα:

 

www.alienware.gr

 

Σε βάζει στο τμήμα other eu με μια μικρή ελληνική σημαία. Φαντάζομαι σημαίνει ότι η χώρα μας είναι στο χάρτη της alienware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...