Προς το περιεχόμενο

Sony Vaio VGN-FZ21Z !!!


lambroukos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αργους δισκους βαζει παντα η ΣΟνυ οποτε παλι δεν συμφερει να τον αλλαξεις, για μενα καλυτερα να κανεις απο τωρα μια ερευνα αγορας για να βρεις το μνοτελο που σου ταιριαζει. Η Σονυ μονο ομροφια και ντιζαιν διαθετει κατα την γνωμη μου. Μου αρεσουν κι εμενα αλλα μονο θα το κοιταζω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το λαπτοπ ειναι στα χερια μου.

 

Γενικα εχει πολυ καλες επιδοσεις, δε ζεσταινεται πολυ, η μπαταρια ειναι ατελειωτη κτλ.Φυσικα ο σκληρος αποτελει bottleneck, ειναι φανερο.

 

Anyway, καπως θα λυθει και αυτο.Το μονο που με χαλαει ειναι οτι και τα 2 slots της RAM ειναι καλυμμενα με 2x1GB Ram, οποτε για επεκταση πρεπει να ξεφορτωθουμε το ενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Egw exw to fz21M edw k 2 weeks. Eimai apoluta ikanopoihmenos (pros to paron ) k to exw liwsei stin douleia. Ligo mono mou zestainetai o skliros, ayto mono mporw na katalogisw. Kamia alli gnwmi ?? Pantws gia ton skliro den to sizitw, 5400 to minimum. Kafrila na exei 4200 o 21Z...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den ta brikame me ton magazatora kai parigeila apo to ebay ton momentus stis 7200, kai tha mou bgei kai fthinoteros. twra to erwthma einai....na balw 4Gb mhnmh? brika 2 tsipakia kingston sta 667, mono 200 $ :P H na perimenw na parw 2 tsipakia sta 800? tha yposthrizontai?tha exei diafora?H apla na allaksw mono to ena tsipaki giati kapou akousa (isws parakousa) oti 3 GB baleis 4GB baleis einai to idio :) enas gourou twn ypologistwn as boithisei!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν υποστηριζει μεχρι τα 800MHz.

 

Ποσο σου βγηκε ο σκληρος τελικη τιμη?Παντως ψηνομαι και εγω για την αλλαγη του.

 

Απλα με χαλαει που δε θα εχω το quick restore της Sony.Ξερετε αν αυτο μπορουμε να το βρουμε καπου ως εφαρμογη?Δλδ, να βαλουμε στο νεο σκληρο ΧP και μετα το clean installation να κανουμε back up σε dvd, ακριβως οπως εκανα και με τα Vista.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα με χαλαει που δε θα εχω το quick restore της Sony.Ξερετε αν αυτο μπορουμε να το βρουμε καπου ως εφαρμογη?Δλδ, να βαλουμε στο νεο σκληρο ΧP και μετα το clean installation να κανουμε back up σε dvd, ακριβως οπως εκανα και με τα Vista.

 

Υπαρχουν αλλα παρομοια προγραμματα!

Norton Ghost,Acronis True Image κλπ κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sto crucial.com leei oti mporeis na valeis sto laptopaki mas 4 Gb sta 800!!!exei parei kaneis apo ekei? exei akousei kaneis tipota??

 

Ειναι κορυφη,σε 2-4 ημερες θα εχεις τις μνημες στην πορτα του σπιτιου σε παρα πολυ καλες τιμες,με μονο 7 ευρω εξοδα αποστολης και ειναι και εγγυημενα συμβατες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tis Agorasa:p an den erthoun kahkame:p lol

 

απο που σου ειπαν οτι θα τις στειλουν,απο αμερικη η απο ευρωπη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tis Agorasa:p an den erthoun kahkame:p lol

200$ για 2χ2GB??? για όνομα ρε παιδιά!!!! ψάξτε λίγο e-bay απο εκεί πήρα εγώ 2χ2GB 800Mhz στα 110$ μαζί με τα μεταφορικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...