Προς το περιεχόμενο

Μπορώ να ακυρώσω αίτηση σύνδεσης ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχουν περάσει σχεδόν 2 μήνες από όταν έκανα αίτηση για σύνδεση Adsl στη forthnet και δεν έχει καν καταχωρηθεί.Υπάρχει προθεσμία μέσα στην οποία πρέπει να με συνδέσουν από τη στιγμή που τους πλήρωσα ή όχι ; Μπορώ να τη διακόψω και να πάρω πίσω τα λεφτά μου ; Ξέρει κανείς ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασε το συμβόλαιό σου... Αν δεν αναφέρει προθεσμία, πάρτους τηλέφωνο και προφασίσου προβλήματα στην εργασία σου και αν αρνηθούν να διακόψουν απείλησέ τους με μήνυση για διαφυγόντα κέρδη κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν περάσει σχεδόν 2 μήνες από όταν έκανα αίτηση για σύνδεση Adsl στη forthnet και δεν έχει καν καταχωρηθεί.Υπάρχει προθεσμία μέσα στην οποία πρέπει να με συνδέσουν από τη στιγμή που τους πλήρωσα ή όχι ; Μπορώ να τη διακόψω και να πάρω πίσω τα λεφτά μου ; Ξέρει κανείς ;

 

Pare til.kai rwta gia poio logo den proxwraei.Mporei na yparxei kapoia ekkremotita me tin aitisi sou.

Den yparxei desmefsi apo plevras tis forthnet gia to xrono syndesis giati kapoia apo ta stadia tis diadikasias exartwntai apo ton OTE, px i paraxwrisi tou zevgous xalkou gia na ginei i desmeusi portas.Ara mporei gia tin kathysterisi na ofeiletai kai o OTE.

An parola afta apofasiseis na kaneis akyrwsi tis aitisis afto einai efikto mono an den exei ginei desmeusi brogxou.

Opws kai na xei prepei na miliseis me forthnet (8011008000 i 13831)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Opws kai na xei prepei na miliseis me forthnet (8011008000 i 13831)

 

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ....γκρουμφ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ...όταν βγάλεις γραμμή πές τους και για την δικιά μου σύνδεση που παίρνω εδω και 2.5 μήνες να τους ρωτήσω αν ακυρώθηκε (έχω μετακομίσει):lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ετσι ρε παιδια με τη forthnet?

εχουν περασει 2 μηνες και ακομα να καταχωρηθει σε σενα?

εμενα ειχε ενεργοποιηθει σε 10 μερες και ηταν αψογοι στην εξυπηρετηση, με πηραν τηλ. αυτοι για μια εκκρεμοτητα που ειχαν και οχι εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς εφόσον δεν έχεις συνδεθείς ακόμα να ακυρώσεις την αίτησή σου χωρίς κάποια επιβάρυνση. Για αυτό και λέγεται ακύρωση αίτησης και όχι διακοπή σύνδεσης. Το έχω κάνει και εγώ, μην ψαρώσεις αν σου πούνε δίαφορες δικαιολογίες, είσαι καλυμένος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ....γκρουμφ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ...όταν βγάλεις γραμμή πές τους και για την δικιά μου σύνδεση που παίρνω εδω και 2.5 μήνες να τους ρωτήσω αν ακυρώθηκε (έχω μετακομίσει):lol::lol::lol::lol:

An pareis brady kata tis 9-10 tha piaseis grigora

 

γιατι ετσι ρε παιδια με τη forthnet?

εχουν περασει 2 μηνες και ακομα να καταχωρηθει σε σενα?

εμενα ειχε ενεργοποιηθει σε 10 μερες και ηταν αψογοι στην εξυπηρετηση, με πηραν τηλ. αυτοι για μια εκκρεμοτητα που ειχαν και οχι εγω.

 

An to oti den exei kataxwrithei to blepeis apo to status sto http://www.forthnet.gr de simainei kai oti den exeiksekinisei i aitisi sou.Apla ekei blepeis ta stadia apo ti desmefsi portas kai meta.An exei kollisei prin apo ti desmefsi portas tote mono tilefwnikws mporeis na matheis ti paizei.

An pali pires til.kai sou ipan oti den exei kataxwrithei akoma tote mallon tin exasan....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αίτηση δεν έχει καταχωρηθεί και γι'αυτό δε φαίνεται.Τους ρώτησα σήμερα.Μου είπαν να πάρω αύριο πάλι για να επικοινωνήσουν με το αρμόδιο τμήμα και να δουμε τι φταίει.Μου είπε ότι μπορεί να ακυρωθεί η αίτησή μου με μια νέα αίτηση σε φαξ που μου έδωσε και θα πάρω τα χρήματά μου πίσω από το κατάστημα στο οποίο είχα κάνει την αίτηση.Αν δε βγάλω και αύριο άκρη θα την ακυρώσω και θα βάλω οτενετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...