Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια σε επιλογή laptop για παιχνίδια!


tintor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον τείνω πρός http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975846&product=1021109&tab=specs

Πιο αργός επεξεργαστής ίσως αλλά καλή ? κάρτα, 4χρόνια εγγύηση, Toshiba έχω ακούσει καλά λόγια και επιπλέον λέι ότι μπορεί να συνδεθεί και να προβάλει σε εξωτερική συσκευή, εννοεί τηλεόραση ??? οπότε οκ με μεγαλύτερη οθόνη.

(..αλλα 100 ευρώπουλα, πως την πατάω έτσι ???)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου μπηκεσ στο χωρο αγαπητε τιντορ....ειναι πολυ καλο λαπτοπ και οντως αυτα ειναι πολυ δυνατα σπεκς....τωρα δεν 3ερω...αν θα το δωσεις στο ανηψακι σου....)

 

και συ δεν εβλεπες πως επαιζε η ελλαδα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε καλύτερα θα είχα να εξηγούσες στο ανιψάκι σου πως είναι χαζό να πάρει laptop των 1000 ευρώ για να παίζει..παιχνιδια..πάρε του ένα ps3..πολύ καλύτερη επιλογή και θα το ευχαριστηθεί για αρκετά χρόνια..με τον φορητό είτε σ αρέσει σαν ιδέα η όχι πάνω από 1χρόνο σε games δεν την βγάζει..ενώ το playstation3..δεν θα κολλάει δεν θα έχει καινούργιες απαιτήσεις..και από μεταφορά..είναι τουλάχιστον γελοίο να το συζητήσουμε...και του παίρνεις και ένα desktop τα Χριστούγεννα να κάνει τα πρώτα του βήματα...μην ξεχνάς πως αρκετοί εδώ μέσα like me έχουν σκάσει και 700 ευρώ στην καρτα γραφικών και μετά από 2 χρόνια σέρνεται..σκέψου τώρα τον φορητό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

ApSiMan ..πρώτον ο καθε ένας αντιλαμβάνεται την έννοια του SOS διαφορετικά και πάντα κάτω από το πρίσμα της κατάστασης που αντιμετωπίζει.

....

Δικό μου λάθος συγνώμη. Δεν ήθελα να θίξω την ανάγκη για άμεση απάντηση. Ήθελα να θίξω τον άτοπο τίτλο. Δεν διευκρίνιζες καθόλου για ποιο πράγμα θες να σε βοηθήσουμε (και προφανώς ήταν τόσο σημαντικό για σένα που είχες γράψει και SOS και βοήθεια). Πολύ σωστά αλλάχτηκε ο τίτλος του thread σε Βοήθεια σε επιλογή laptop για παιχνίδια!.

Είναι πολύ πιο κατατοπιστικός και ταυτόχρονα εκφράζει και την ανάγκη σου για βοήθεια από την κοινότητα.

Εμένα με πείραξε περισσότερο ότι απλά ζητούσες βοήθεια χωρίς να μας δίνεις περισσότερες λεπτομέρειες…..

 

Στο θέμα μας. Το Toshiba που μας δείχνεις είναι πολύ καλό. Και έχει και 4 χρόνια εγγύηση. Πολύ καλή επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σαι πάντα καλά AsPiMan, ευχαριστώ.

VenisK, δυστυχώς έχεις δίκιο και πιστεύω ότι πάντα θα είμαστε δέσμιοι του κύκλου /πιο γρήγορες μηχανές/πιο γρήγορα software/πιο γρήγορες μηχανές/κλπ.

Σχετικά με laptop ή παιχνιδομηχανή και εδώ έχεις δίκιο αλλά σαν δώρο μου ζήτησε laptop και επειδή γνωρίζοντας ότι θα παίζει παιχνίδια προσπάθησα μιάς και θα διαθέσω αυτά τα χρήματα να μην είναι Δώρο-Αδωρο.

Τελικά σήμερα το πρωί τα ακούμπησα για τον Toshiba και ήδη έχει πάρει 3 φορές τηλέφωνο

α) τηλ: Τον έχω μαζί μου ? τί ώρα θα φύγω από την δουλειά ?

β) τηλ: θα πάω από το σπίτι του για να του τον δώσω ή να έρθει αυτός να τον πάρει ?

γ) τηλ: Πειράζει να έρθει και ο κολλητός του ?

Διάλειμα και τηλέφωνο το παει....

Φαντάζεστε σε τι αναμμένα κάρβουνα κάθεται.

 

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά, να 'στε πάντα καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...