Προς το περιεχόμενο

Προσοχή στην Αττική Οδο!!!


electroasd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Είναι τόσο urban legent όσο οι αμανέδες που ακούς στο ραδιόφωνο, τα σουτζουκάκια τα πολίτικα και οι ρίψεις καυτού λαδιού επάνω σε ζωντανό σκύλο. Τόσο urban legent όσο ο τουρκόμορφος σουβλατζής που έχει να πλύνει τα χέρια του πάνω από 15θήμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ρε παιδια , μιας και το αναφερατε πιο πανω , εγω προσωπικα δεν μπορω να ξεχωρισω τους τζιγγανους απο τους γυφτους....

 

Επισης ειναι να μην μπλεξεις με αυτους. Σε ενα φιλο μου , του εκλεψαν το καινουργιο μηχανακι. Το βρηκε στον καταυλισμο τους , να το κανουν βολτες σε λασπες και δεν μπορουσε να κανει κατι.... Τελικα με 150€ το πηρε πισω.... Και να φανταστειται αυτοι που διαπραγματευτικαμε ηταν 10χρονα.... Δεν ανακατευτηκε μεγαλος.... Πραγματικα πως θα αισθανοσασταν να βλεπετε την περιουσια σας και να μην μπορειται να κανετε κατι.... Και μην μου πειτε για αστυνομια , γιατι δεν πλησιαζει εκει!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ρε παιδια , μιας και το αναφερατε πιο πανω , εγω προσωπικα δεν μπορω να ξεχωρισω τους τζιγγανους απο τους γυφτους....

 

Επισης ειναι να μην μπλεξεις με αυτους. Σε ενα φιλο μου , του εκλεψαν το καινουργιο μηχανακι. Το βρηκε στον καταυλισμο τους , να το κανουν βολτες σε λασπες και δεν μπορουσε να κανει κατι.... Τελικα με 150? το πηρε πισω.... Και να φανταστειται αυτοι που διαπραγματευτικαμε ηταν 10χρονα.... Δεν ανακατευτηκε μεγαλος.... Πραγματικα πως θα αισθανοσασταν να βλεπετε την περιουσια σας και να μην μπορειται να κανετε κατι.... Και μην μου πειτε για αστυνομια , γιατι δεν πλησιαζει εκει!!!!

 

Χμ, μιά καλή ιδέα θα ήταν να χρησιμοποιήσετε μερικά γκαζάκια(για να ζεσταθείτε εννοείτε όσο περιμένατε).:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...