Προς το περιεχόμενο

Τηλέφωνο Θρύλος


msymvoulakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο την ενότητα αυτη δεν πρεπει να λείπει ενα τοπικ για το τηλέφωνο θρύλο της ελληνικής και παγκοσμιας αγοράς.Ο λόγος γινεται για το μοναδικο μοντελο της ΝΟΚΙΑ των 151 γραμμαρίων το 3210!

 

3210 Photo

 

 

Οποιος εχει υλικό και πληροφορίες ας τις ανεβάσει εδώ.

 

Άλλα τηλέφωνα θρυλοι:

ΝΟΚΙΑ 3310

Ericsson T20m

ΝOKIA 6110

NOKIA 8210

 

Άλλα λιγότερο δημοφιλή, αρχαία τηλέφωνα:

Nokia 7110

Motorola StarTac

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

3310...το πρώτο μου κινητό ... τι μου θύμισες .... απίστευτο λιώσιμο φιδάκι..

πολύ καλή κατασκευή της νόκια.δεν θυμάμαι να είχαν κάποιο ελάτωμα (ή τουλάχιστον το δικό μου).

 

πάρα πολύ βολικό πληκτρολόγιο: μεγάλα πλήκτρα, αρκετή απόσταση μεταξύ τους και στρογγυλεμένα έκαναν τα δαχτυλά μου να πηγαίνουν σαν τρελά .. (μιας και τότε ήμουν teenager :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nokia 3310

Πωπω φίλε μου τι μου θύμισες είναι από τα λίγα Nokia που έχω κρατήσει μέχρι σήμερα και μάλιστα προ ενός έτους το πήγα service διότι ήθελα να αγοράσω μια νέα μπαταρία αλλά έπρεπε να αλλάξω την βάση του... Μου έκαναν την αλλάγή και τώρα φυσάει... το έχω για γραπτά μηνύματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα τηλεφωνο θρυλος ηταν το nokia6110

 

Φυσικά και το 6110 δεν πρεπει να λειπει απο την λίστα των θρυλικών!Προσθέτω την φωτογραφία του, στην λιστα μου στο 1ο ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά ποιό ήταν εκείνο που είχε χρώμα χακί, είχε κεραία και πορτάκι συρόμενο(αν θυμάμαι καλά) και ροδέλα και ήταν το πρώτο που είχε τέννις (ή πινκ πονκ δν θυμάμαι) ? ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω κατι τετοιο καταλαβα βασικα.

 

Το 3310 περα απο την πλακα ηταν οντως θρυλικο τηλεφωνο.Το ειχα φλασαρει κιολας,το ειχα κανει 3315 του ειχα αλλαξει μενου,λαμπακια,της παναγιας τα ματια.Δεν νομιζω να ξεπεραστει ποτε!

 

Δυστυχως δεν κραταει η μπαταρια του πλεον και δεν μπορω να το χρησιμοποιησω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Κ εγώ νόμιζα ότι ο Ολυμπιακός προχώρησε κ στα των κινητών τηλεφώνων .

Μια απο τα ιδια:mrgreen:

Εγω παλι το αρχαιο μου 8210 το εβρισκα"κινηταρα",δεν μου παρουσιασε κανενα προβλημα και ας ειχε δει πολλα πατωματα,δρομους,σκληρες επιφανειες"αποτομα":-)Μικρο,λειτουργικο..perfect!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά ποιό ήταν εκείνο που είχε χρώμα χακί, είχε κεραία και πορτάκι συρόμενο(αν θυμάμαι καλά) και ροδέλα και ήταν το πρώτο που είχε τέννις (ή πινκ πονκ δν θυμάμαι) ? ?

 

Νομίζω οτι μιλάς για το 7110

 

Nokia 7110

 

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οτι μιλάς για το 7110

 

Nokia 7110

 

.

 

 

ναι το χα κι αυτο το χα τσιμπησει αποτον πατερα μου, θεωρουνταν υπερκινητο τοτε ισως ηταν και το πρωτο με wap

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...