Προς το περιεχόμενο

H πιο ήλιθια ιστοσελίδα του πλανήτη!


mdarkman18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέσα από μια διαμήφηση του google adwords στην ιστοσελίδα μου βρήκα το συγκεκριμένο site:

 

http://greek.ircfast.com/

 

Τι κάνει λοιπόν αυτό το site; Μας παρέχει συνδέσμους για να κατεβάσουμε διάφορα προγράμματα όπως το msn messenger της microsoft. Θα μου πείτε που είναι το κακό; Το κακό λοιπόν είναι ότι στα χρεώνει!!! Σου χρεώνει προγράμματα που είναι απολύτως δωρεάν. Η αιτιολογία βέβαια που δίνουν είναι ότι τα προγράμματα είναι ελεγμένα από ιούς!!!! Έχω να γελάσω έτσι χρόνια... :lol: :lol: :lol:

 

 

σημείωση: μία μέρα μετά από αυτό το ποστ φαίνεται ότι ο ιδιοκτήτης της ιστοσελίδας την άλλαξε!! Πλέον δεν βλέπω να σου ζητάσει πουθενά να πάρεις τηλέφωνο σε 090 για να σου δώσει τον κωδικό αλλά ζητάει μόνο ένα e-mail..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παντως δε μου ζητησε να πληρωσω οταν πηγα να κατεβασω..

 

καλά ρε δεν είδες που πρέπει να πληκτρολογήσεις έναν κωδικό που πρέπει να παρεις τηλ σε 090 για να σου τον δώσουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει,πληρωνεις και καλα τον "κοπο" τους να σου ελενξουν αυτοι το προγραμμα για ιους ( :S ).

Στη σελιδα που σου λεει τηλεφωνηστε στο 9011...μπλα μπλα μπλα αν πατισεις στο σημειο που λεει "Παραλειψη αναφορας αντιικου"

σε πεταει στην επομενη που σου δινει το λινκ κανονικα,πχ το MSN απο την ιστοσελιδα της μικροσοφτ ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά πειρατής είναι κι αυτός. Από πότε το Photoshop CS2 που μοιράζει είναι τζάμπα?

Απλά νομίζει πως καλύπτει την δράση του λέγοντας "κύριος σκοπός είναι η προστασία από ιούς" και πετώντας και μερικά freeware στην λίστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρεπει να ειναι ελληνικη σελιδα. Κατεβασα δοκιμαστικα το cc cleaner και λεει το εξης :

 

Δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας

 

Η Σελίδα αυτή διέπεται από την ισπανική νομοθεσία και προστατεύεται από την ισχύουσα νομοθεσία όσον αφορά την πνευματική και βιομηχανική ιδιοκτησία.

 

Επισης αναφερει κατι για δημιουργια αμεσης προσβασης σε παιχνιδια βιντεο και αλλα συναφη, το οποιο θελει τικαρισμα και γραφει ακομα οτι εχω κατεβασε greekircfast της αρχικης μου σελιδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει να διαβασετε καποια σημεια των ορων χρησης. Ωραιοι τυποι!

 

++ ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ

Η Σελίδα αυτή διέπεται από την ισπανική νομοθεσία και προστατεύεται από την ισχύουσα νομοθεσία όσον αφορά την πνευματική και βιομηχανική ιδιοκτησία.

 

Η IRCFAST είναι μια υπηρεσία διεξοδικής ανάλυσης ιών στη μεταφόρτωση αρχείων.

 

Χάρη στην IRCFAST θα ξέρετε ότι μια μεταφόρτωση είναι ασφαλής πριν την πραγματοποιήσετε και με την εγγύηση ότι γίνεται από τοποθεσία εμπιστοσύνης.

 

Η IRCFAST παρέχει στους χρήστες της τις ακόλουθες υπηρεσίες:

- Αρχείο με ταξινομημένο περιεχόμενο ανά κατηγορία θεματική, διαβάθμισης.

- Υπηρεσία αναζήτησης περιεχομένου.

- Καθημερινή ανασκόπηση και εγγύηση της διαθεσιμότητας της μεταφόρτωσης.

- Υπηρεσία ανάλυσης των γνωστών ιών των αρχείων που μεταφορτώνει ο χρήστης.

- Άλλες υπηρεσίες που περιέχονται στην πύλη της IRCFAST.

 

 

Οι εγγραφές μέσω αυτής της ιστοσελίδας προορίζονται για την κάλυψη των εξόδων ανασκόπησης και εκτενούς ανάλυσης όλων των μεταφορτώσεων που περιγράφονται σε αυτή την πύλη, όπως και η καθημερινή τους ανασκόπηση.

 

Η μεταφόρτωση γίνεται απευθείας από την ιστοσελίδα του δημιουργού μέσω μηχανισμού που δημιουργήθηκε από την παρούσα εταιρία και ονομάζεται μεταφορτωτής.

 

.... Επίσης, η μεταφόρτωση και η πληρωμή για τη χρήση των υπηρεσιών που αναφέρονται προηγουμένως, δεν συνεπάγεται σε καμία περίπτωση το δικαίωμα άδειας χρήσης που μπορεί ασκήσει ο δημιουργός του προγράμματος εκ μέρους του δημιουργού του ή της εταιρίας διανομής.

 

Σε καμία περίπτωση δεν επιτρέπεται, ούτε χορηγείται η άδεια στην παρούσα ιστοσελίδα της κοινοποίησης συστημάτων ή μέσων φαλκίδευσης της πνευματικής ιδιοκτησίας (cracks, σειριακοί, warez…).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά πειρατής είναι κι αυτός. Από πότε το Photoshop CS2 που μοιράζει είναι τζάμπα?

Την trial έκδοση δίνει. Αλλά γιατί θα πρέπει να εμπιστευτούμε αυτούς για να την κατεβάσουμε; Λέτε η Adobe να βάζει ιούς στο λογισμικό της;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...