Προς το περιεχόμενο

H πιο ήλιθια ιστοσελίδα του πλανήτη!


mdarkman18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέσα από μια διαμήφηση του google adwords στην ιστοσελίδα μου βρήκα το συγκεκριμένο site:

 

http://greek.ircfast.com/

 

Τι κάνει λοιπόν αυτό το site; Μας παρέχει συνδέσμους για να κατεβάσουμε διάφορα προγράμματα όπως το msn messenger της microsoft. Θα μου πείτε που είναι το κακό; Το κακό λοιπόν είναι ότι στα χρεώνει!!! Σου χρεώνει προγράμματα που είναι απολύτως δωρεάν. Η αιτιολογία βέβαια που δίνουν είναι ότι τα προγράμματα είναι ελεγμένα από ιούς!!!! Έχω να γελάσω έτσι χρόνια... :lol: :lol: :lol:

 

Για σε παρακαλώ... οχι μόνο ελεγμένα από ιούς αλλα ΚΑΙ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΜΕΝΑ!!! αφοθ το λέει ξεκάθαρα... Μάλλον οι τύποι εφηύραν και μια νέα έννοια... Το μεταμορφωμένο πρόγραμμα...

 

Μήπως όμως τους κάνεις διαφήμιση έτσι? Γιατί με έκανες απο περιέργεια κ μόνο να μπώ στο site...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σε παρακαλώ... οχι μόνο ελεγμένα από ιούς αλλα ΚΑΙ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΜΕΝΑ!!! αφοθ το λέει ξεκάθαρα... Μάλλον οι τύποι εφηύραν και μια νέα έννοια... Το μεταμορφωμένο πρόγραμμα...

 

Μήπως όμως τους κάνεις διαφήμιση έτσι? Γιατί με έκανες απο περιέργεια κ μόνο να μπώ στο site...

 

χμ... το σκέφτικα αυτό για τη διαφήμηση, αλλά το μόνο τελικά που θα γίνει είναι να αυξηθεί η κίνηση στο site τους. Δεν νομίζω κάποιος που θα διαβάσει αυτό το ποστ θα αγοράσει τον αέρα που πουλάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από αυτό το ποστ φαίνεται ότι η ιστοσελίδα άλλαξε! Πλέον δε σου ζητάει να βάλεις τον κωδικό που πρέπει να το πάρεις από 090 αλλά μόνο ένα e-mail!

Τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...