Προς το περιεχόμενο

Linksys wag354g παρακαλω δειτε λιγο---->


BladeRunner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ευχαριστω πολυ πουλινος.Δεν μπορω να βαλω πιο παλιο firmware,το δοκιμασα.Θα αναμενω μεχρι να ερθει το 2play να δω εκει η γραμμη τι παιζει.Ως τοτε υπομονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eβαλα το τελευταιο firmware που να μην το εβαζα!!!

Μεχρι προτινος δεν ειχα ουτε ΕΝΑ DISCONNECT!Λεγανε ολοι για τα disconnects του linsys wag354g και δεν ειχα γευτει τι σημαινει το καταραμενο disconnect...

Τωρα τι να κανω?Εχω κανει ολους τους πειραματισμους.

Υποψιν οτι δεν ακολουθουσα μεχρι το firmware update τις τραγικες υποδειξεις του ρουτερ απο την φορθνετ αλλα το ειχα σε PPPoE και φυσικα connect on demand και llc.

Τωρα ειτε ακολουθοντας τα δικα μου ειτε της φορθνετ εχω disconnect.Δηλαδη ελεος δεν εχει νοημα να αφησω το pc ολη νυχτα να κατεβασει,αφου το rapget καπου θα κολλησει....

Το firmware που εβαλα ηταν το 1.01.09gr-beta.

 

Mpes sto site tis linksys ( www-uk.linksys.com ) kai katevase apo ekei to sosto gia to diko sou router firmware kai kane upgrade!Parola auta an thes, mporeis mporeis na xrisimopoiiseis to siemens os modem gia to net (pou einai kai akreta kalo gia tiw grammes tiw forthnet) kai na xrisimopoiiseis to linksys os router gia diamoirasmo toy internet kai gia to diktio sou!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...