Προς το περιεχόμενο

AMD O/C ^_^


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είμαι άπιστος και σχολιάζω!

άμα η 7600GT σου σηκώσει το dirt με full settings/αναλύσεις και playable frames, θα πετάξω το pc μου από το παράθυρο...:whistle:

 

Axouuuu!! Ti kala :-D:-D:-D

 

Olea olea! To exw to game..Alla mou epese kafes panw ekei p elege to cdkey ;)

Mipws mporeis na mou daniseis ton diko sou..Wstw na to fortwsw kai na dw me ta matakia mou? ^^ (kl ee foveri simtwsi..x8es vradi zitousa to key apo edw kai apo ekei :lol:)

 

Mexri tote->

 

Oblivion - Resolution/Quality MAXED!

Bioshock - Oblivion - Resolution/Quality MAXED!

Neverwinter Nights 2 - Resolution/Quality MAXED!

Supreme Commander - Resolution/Quality MAXED!

F.E.A.R - Resolution/Quality MAXED!

MOH_AirbornE - Resolution/Quality MAXED!

 

Kai to mono game pou tin gwnatise (prox8es to evala..) einai to World in Conflict..Ta evala ola sto FULL .. To Tutorial to ebgala xwris to paramikro kolimataki .. Meta piga na mpw Compaign kai dn kouniotan kounoupi! =/ Dn exw tin paramikri idea gt ginete afto..Epidi einai Large o kosmos kai ginete xamoc pantou?? Dunno -_-

Alla, multyplayer paizw me FULL episis kai paizei telia xwris kanena prob/kolima..(Note: Sto compaign dn dokimasa kan na ta katevasw..Ean dn einai FULL dn lene >_>).

 

Ean pisteveis oti exw logo na lew psemata gia ola afta..Ti na sou pw..Pantos se afto to site erxomai gia na pw MONO ta xalia tou PC mou..Imho metaksi twn atomwn p me voithane kai emena .. dn 8a elega pote parami8ia .. gia na anevasw to PC mou opou me8avrio 8a er8w na rwtisw ton Vatos kai ton Parsifal ti Karta grafix na parw ..

 

O nwon noito..

 

Psit..Perimenw afto p s zitisa pl0xplaxpl1x :>>

Koritsi_Gia_PC !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
δεν έχω λόγο να πιστεύω πως λες ψέμματα. Θα είναι σίγουρος πως λες ψέμματα όταν δω :

ColinMcRaeDIRT - Resolution/Quality MAXED!

 

Ma dn mporeis na m dwseis ena cdkey se ena pm?? oreos eisai..8a klisei to insomnia..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τίθεται ένα μικρό θέμα σε σχέση με τα games και ποιότητα/φίλτρα πρέπει να μάθουμε σε τι αναλύσεις παίζει γιατί με 800x600 το Dirt θα παίξει σίγουρα με όλα Maxed me 1280x1024 δύσκολα να τα βγάλει και η δίκια μου πέρα με όλα full :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός του ότι απαγορεύεται από τους κανόνες εδώ μέσα να κάνω κάτι τέτοιο, όπως και να μου το ζητάς, έχω να σου πω ένα μυστικό!

 

 

Το DIRT ΔΕΝ ΣΟΥ ΖΗΤΆΕΙ CD KEY! :rolleyes:

 

λίγο περίεργο μου ακούγεται να σου έπεσε καφές πάνω σε κάτι που δεν υπάρχει... δεν νομίζεις? :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oxi dn nmzw, gt koroideftika to eipa..>_>

Kalitera na paw na koureftw gouli para na agorasw game (Mono L2, AvPII kai CS exw lol..)..Les kai esu to exeis na poume.."Metaksi katergarewn" eiste oloi edw mesa..

 

Ok afou 8a ginei o xamoc ean m eleges edw "soz apagorevete" kai m to estelnes se pm, opws oloi oi alloi .. okz np .. Ti na sou pw >_>

 

/hf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ότι προσπαθώ να ακολουθήσω τους κανόνες του forum, δεν σημαίνει ότι τα σκάω για να αγοράζω παιχνίδια.

αν κατάλαβα καλά,(γιατί τα μυν. σου χρειάζονται αποκωδικοποίηση, και εγώ δεν είμαι πολύ προχωρημένος στα καγκουρoeglish), επιμένεις να σου στείλω κάτι που δεν υπάρχει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως εχω κανει τον amd5600 apo 2,8 στα 3,1.Να ρωτησω κατι εχω την 2900ΧΤ που μπορω να βρω υδροψυξη για αυτη την καρτα?

Το colin το παιζω στα 1280*1024 ολα στο ultra χωρις κανενα προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καγκουρoeglish

 

duh..Aniw8ila sto full eh..? Imo osoi dn milane, h' poso mallon katakrinoun tin "diki" mou dialekto, dn mporoun na aftoapokalounte "OnLine 1337 gamez0rs" ^^

 

Ean paradexese oti dn eisai kai dn asxolise..Fisika kai exeis apoluto dikio..Den 8a paw na pw "y0sh duuude h0wz goin teh Wife and yur kintergarten????" ston 8eio mou sto Kolokotronitsi .. Dn einai kai toso IMJunkie gia na perimenw kt ek merous tou >_>

 

Q.Q kantin omws twra gt allo ligo na me pieseis .. 8a figei kana flame kai 8a trexei o amaxos pli8ismos pali :) Kai opws panta .. allos to ksekinaei (Vlepe "Kagouroenglish") kai allos tin plirwnei edw mesa....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ 1337 gamez0rs" ^^

giva mie resta tienne es plus uncle george!

 

εγώ θα παραμείνω από αυτούς τους ρομαντικούς offline gamers/z

που την βρίσκουν με πρέφα/δηλωτή στο Κολοκοτρωνίτσι...

 

by the way, άμα βρεις cd key για το dirt, πες στο και στην codemasters...

 

καληνύχτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε! Πάλι «τη λες» στα άτομα από τα οποία ζητάς βοήθεια; Τί θα γίνει με την περίπτωσή σου βρε παιδί μου;

 

(...ΟΧΙ ΜΑΜΑ! ΔΕΝ ΠΟΣΤΑΡΩ OFFTOPIC ΣΤΟ INSOMNIA. ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΚΑΛΑ, ΚΑΛΑ...)

 

Τί λεγαμε... ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει το να δινεις 2 site ta οποια εχουν διαφορα εξαρτηματα για υδροψυξη δεν λεει κατι.Δεν εχω ασχοληθει ποτε με υδροψυξη.

Θελω να βρω κατι ωστε να αλλαξω την τωρινη ψυξη της 2900ΧΤ γιατι κανει ενα σπαστικο ηχο το ανεμιστηρακι στις χαμιλες στροφες και μου την σπαει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τότε αδερφέ ανοίγεις έναν άλλο thread και ζητάς βοήθεια :-) το να πέφτεις άκυρος στο thread του αλλου και να ζητάς άκυρα πράματα δεν είναι ότι καλύτερο ;) κανε το thread και θα είμαι από τους πρώτους που θα σου απαντήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...