Προς το περιεχόμενο

προβλημα στην αυτοματη αναπαραγωγη


Arrenoposss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν βάζω ένα άδειο dvd στο dvd player του pc, δεν το αναγνωρίζει και δεν πετάει το παράθυρο της αυτόματης αναπαραγωγής όπως έκανε πρότινος.(βλέπω το φωτάκι που ανάβει, δηλαδή το διαβάζει,φαίνεται και η κλεψύδρα από το ποντίκι...αλλα ως εκεί)

Όταν βάζω μια ταινία,την διαβάζει αμέσως και μου πετάει το ενημερωτικό παράθυρο για το πως θέλω να την ανοίξω..

 

τι μπορεί να φτάει?δεν έχω πειράξει καμια ρύθμιση!!!

 

έχω ελέγξει και τις ρυθμίσεις από δεξί κλικ-ιδιότητες-autoplay

θυμάμαι μονο,πως την τελευταία φορα πήγα να κάψω ένα .iso και έκανε κάτι περίεργους θορύβους το dvd player.δεν μπορώ να καταλάβω τι φτάει...πριν γίνει αυτό όλα ήταν ωραία και καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως όντως έχεις κάνει κάποια μικρή ρύθμιση?

Όταν δηλαδή σου πρωτο πέταξε το παράθυρο να κλίκαρες το πρόγραμμα με το οποίο θες να ανοίγει και να τσέκαρες επίσης και την επιλογή ''να μην ξανα εμφανιστεί το παράθυρο'' ή ''να ανοίγει πάντα με αυτό το πρόγραμμα''...κάτι τέτοιο μάλλον συμβαίνει και δε το θυμάσαι αν και σιγά το πρόβλημα ρε, εγώ δε τα γουστάρω αυτά.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι,το θεμα ειναι οτι δεν αναγνωρίζει το άδειο dvd η cd.

Me αποτελεσμα να μην μπορω να γραψω ταινίες η τραγουδια...αυτό με απασχολεί.

(πχ το convertXtodvd δεν μου εμφανίζει το χαρακτηριστικό ότι εισήχθη ο δίσκος)....

Δλδ,δεν μπορώ να καταλάβω γιατί άνα γεμάτο dvd to αναγνωρίζει και ένα άδειο όχι..το ίδιο συμβαίνει και με τα cd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μπέρδεψες...το cd που είναι μέσα (το άδειο) δε το αναγνωρίζει καθόλου?Δηλαδή δε μπορείς να κάνεις εγγραφή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτό που λες εμένα μου το έκανε για μισή ώρα και μετά δούλεψε κανονικά.

Για άστο λίγο και βλέπεις...δε ξέρω να σε βοηθήσω παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

windows xp sp1,αλλα δεν πιστευω να παιζει ρόλο αυτο...

ο ηχος με προβληματισε που εκανε μια μερα πιο πριν οταν πηγα να κανω εγγραφη...και απο κει και περα που δεν αναγνωριζει ενα αδειο dvd/cd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...