Προς το περιεχόμενο

Update BIOS


prigipa_m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

..μετάφραση :D : α)..διάβασε το... κωλο-manual της motherboard

β)πάνε στο site της εταιρίας κατασκευής της (βάλε σε κάποιο search box που θε έχει εκεί ,το μοντέλο της motherboard,και θα βρεις ότι updates υπάρχουν γι΄αυτήν,και προφανώς και οδηγίες για το πώς.

Κατά τ' άλλα,είτε μέσω κάποιου utility (που πιθανώς επίσης θα έχει το εν λόγω site).κάνεις το update,είτε χρησιμοποιώντας floppy...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μπεις στην EVGA που είναι το Board σου φαντάζομαι θα δεις ότι έχει να κανεις Download το τελευταίο Βίος και σου έχει και οδηγίες τώρα αφού και εσύ ζητάς μασημένη τροφή ας το καταπιούμε και αυτό κατέβασε το Iso που δίνει η έβγα για το board σου γραφτό σε ένα δισκάκι με το νερό ( άνοιξε το σαν αρχείο εικόνας CD ) πατα έναρξη> τερματισμός μόλις κλείσει το pc σου πατα το κουμπάκι να ανοίξει μπες στο βίος δήλωσε ως πρώτο Boot divice το CD_ROM και βάλε το CD_ROM και βάλε το cd που έγραψες μέσα και ας το να ξεκινήσει από εκεί την υπόλοι ιστορία στην αφηγείται μονο του και όχι εγώ ;)

 

τα σέβη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θα κατεβασεις τη Guidemania στο αντιστοιχο κεφαλαιο εχει καμποσα links απο το MSI forum οπου λενε προβληματα που προεκυψαν μετα την αναβαθμιση του ΒΙOS. Εκτος αυτου εχω και καμποσες οδηγιες κλπ κλπ μελετησε τα νομιζω οτι θα σε καλυψουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μπεις στην EVGA που είναι το Board σου φαντάζομαι θα δεις ότι έχει να κανεις Download το τελευταίο Βίος και σου έχει και οδηγίες τώρα αφού και εσύ ζητάς μασημένη τροφή ας το καταπιούμε και αυτό κατέβασε το Iso που δίνει η έβγα για το board σου γραφτό σε ένα δισκάκι με το νερό ( άνοιξε το σαν αρχείο εικόνας CD ) πατα έναρξη> τερματισμός μόλις κλείσει το pc σου πατα το κουμπάκι να ανοίξει μπες στο βίος δήλωσε ως πρώτο Boot divice το CD_ROM και βάλε το CD_ROM και βάλε το cd που έγραψες μέσα και ας το να ξεκινήσει από εκεί την υπόλοι ιστορία στην αφηγείται μονο του και όχι εγώ ;)

 

τα σέβη μου

 

Σε ευχαριστώ πολύ αλλά με μπέρδεψε κάτι παρακάτω για αυτό κόλλαγα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...