Προς το περιεχόμενο

3 ασθενειες σε εξαρση


MrSeanKon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κι εγώ το προτιμώ το μια-κι-όξω σε όποια ηλικία και να είναι

η γενειά μας 80-90 γεννηθείς πάντως πιστεύω πως θα πάμε από κάποια μαλακία στον εγκέφαλο που θα μας προκαλέσουν οι πολλές ακτινοβολίες που φάγαμε απότομα από κινητά κτλ.. και θα ανακαλυφθεί αργότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ξέρατε πότε θα πεθάνετε θα κάνατε γενέθελια?

Απλά το λέω γιατι διάβαζα το θρέντ και όλως τυχαίος άκουγα το συγκεκριμένο τραγούδι :lol::lol:...

 

Μακάβριο το ξέρω , απλά ρωτάω....απο περιέργεια....

 

Όσο αναφορά τις ασθένιες , ναι δυστυχώς , κανείς πλεον δεν πεθαίνει απο "γηρατεια"...

Όλοι μέσα στις αρρώστιες , ακομα και αν έχουνε φτάσει και 85

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ.Κ.Ε.

Δεν κάνω πολιτική διαφημίση. Είναι οι 3 κυριότερες αιτίες θανάτου στο σύγχρονο πολιτισμό. Καρκίνος Καρδιαγγειακά Εγκεφαλικό!

 

και να συμπληρώσω

Οι τρεις λευκές ουσίες που καταστρέφουν τον οργανισμό.

Αλάτι Ζάχαρη Ηρωίνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτό λέω.. δλδ να μην prebuy ??? :(

 

χμ δεν ξέρω, εγώ παντώς δεν θα τ'αγόραζα .... τώρα αν θες να πας τόσο πολύ σε πάρτυ ... :P ( στο πεδίο του άρεως πήγες το σάββατο ? )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nick[;1847161'']χμ δεν ξέρω, εγώ παντώς δεν θα τ'αγόραζα .... τώρα αν θες να πας τόσο πολύ σε πάρτυ ... :P ( στο πεδίο του άρεως πήγες το σάββατο ? )

 

επειδή είναι μόνο pre-sale σε ρώτησα.. και δεν καίγομαι να πάω σε πάρτυ γι΄αυτό και θέλω να πηγαίνω σε επλεγμένα (όπως στο Φως πέρισυ κτλ κτλ)

 

(οχι, ήταν να πάς αλλά δεν πήγες.. :cry:)

 

offtopic end/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nick[;1847161'']χμ δεν ξέρω, εγώ παντώς δεν θα τ'αγόραζα .... τώρα αν θες να πας τόσο πολύ σε πάρτυ ... :P ( στο πεδίο του άρεως πήγες το σάββατο ? )

 

ρε περναγα κατα τις 8 το πρωι απο πεδιο αρεως απεναντι και ακουσα το νταβαντουρι αλλα δεν φανταστηκα οτι ειχε παρτυ. καλα ακουγοταν παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...