Προς το περιεχόμενο

συνδεση fritzbox με pc


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω παραλαβει τον εξοπλισμο του double play της HOL δηλαδη το fritzbox.(pstn γραμμη).

εχω να κανω μερικες ερωτησεις. για να το συνδεσω με τον υπολογιστη μου αν δεν κανω λαθος πρεπει να εχω μονο μια καρτα δικτυου?αυτη πρεπει να εχει καποια ιδιαιτερα χαρακτηριστικα?

 

επισης αν θελησω η συνδεση να γινει ασυρματα πρεπει να αγορασω ασυρματη καρτα δικτυου?

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν χρειάζετε η κάρτα σου να έχει ιδιαίτερα χαρακτηριστικά , επίσης δεν χρειάζεται να έχεις ΜΟΝΟ μια κάρτα δικτύου, στο εμπόριο υπάρχουν αρκετά MOBO με 2 κάρτες δικτύου , και μπορείς να έχεις άλλες επιλογές. Όσον αφορά την ασύρματη σύνδεση , ναι χρειάζεσαι ασύρματη κάρτα δικτύου !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks...και για τιμες ασυρματης καρτας ποσο περιπου κινουμαστε???

 

σχετικα με τις απλες καρτες ειδα στο e-shop ακομα και με 5ε. λενε τιποτα η ειναι μουφα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o router einai mexri 24 mbps sto adsl kai 54 mbps sto wireless komati tou.opote oti kai karta na pareis wireless den tha exeis provlima ektos an ine poli makria o router me to pc opote tha rixei automata tin taxitita tis kartas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

τελικα παιδια προτιμησα αυτη την καρτα δικτυου, καθως τελικα θα χρησιμοποιησω μια αλλη κοντινη μπριζα τηλεφωνου ωστε να μην χρειαστω ασυρματη καρτα...

thanks για τη βοηθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...