Προς το περιεχόμενο

Madden 08 and NBA 2K8


raven52

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδες!Πιστευω να εχετε ακουστα το Μαντεν 08 και το ΝΒΑ 2Κ8!Τι λεω ε;

Λοιπον επειδη μου αρεσουν αυτα τα 2 παιχνιδια θαθελα να μου πειτε αν αξιζει να αγορασω ΧΒΟΧ 360 ελιτ η PS3.Μονο και μονο για αυτα τα 2 παιχνιδια τι αξιζει απο τα 2 ειλικρινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου εχουμε ακριβως την ιδια απορια!!Κι εγω περιπου για αυτα τα παιχνιδια θελω πρωτα απ' ολα την κονσολα, αν προσθεσεις το fifa08(δεν εχω διαβασει κατι σχετικο με διαφορες στις 2 κονσολες) και το pes2008(που ηδη λεγεται πως για ps3 δεν ειναι το αναμενομενο, με συγκεκριμενα προβληματα, αλλα για το 360 δεν εχω διαβασει ακομα εντυπωσεις)!!Προφανως καποιο απο τα παιδια εδω που εχει και τις δυο κονσολες ισως ειναι σε θεση να μας ενημερωσει περισσοτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να σας απαντησω για το nba2k8/fifa 08 που επαιξα τα demo και στις 2 κονσολες μου. Τα γραφικα ειναι σχεδον πανομοιοτυπα και ειναι ελαχιστες οι διαφορες.

 

Το fifa08 το πηρα στο 360 τωρα σκεφτομαι που να παρω το nba2k8.. Μαλλον στο ps3 εντελει γιατι οι περισσοτεροι φιλοι μου ps3 εχουν ή θα παρουν..

 

Μεχρι εχθες θα σου ελεγα 360 που ηταν παντα εστω και λιγο καλυτερο στις εκδοσεις του.. Οσο προχωραει η κατασταση ομως οι διαφορες ειναι απο αμελητεες μεχρι ανυπαρκτες ειδικα σε sport games..(EA,2K)

 

So.. flip a coin.. :-D Η σκεφτειτε αλλες παραμετρους οπως οικονομικο,φιλοι, χρησιμοτητα κονσολας κλπ κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυχτυχως βλεπω οτι στο συνολο των παιχνιδιων το 360 προηγειται με διαφορα ειδικα στα αθλητικα παιχνιδια που με ενδιαφερουν!!Το πσ3 οποσδηποτε εχει τρομερες δυνατοτητες οι οποιες δεν αξιοποιουνται και δεν βλεπω να γινεται συντομα παρολες τις υποσχεσεις για κατι τετοιο!Τελικα ειναι θεμα τι παιχνιδια αντιπροσωπευουν τον καθενα και αναλογα αγοραζει κονσολα!Εχω δικιο;Ποια ειναι η γνωμη σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν εχω ασχοληθει ποτε με madden οποτε ακυρο οντως το σχολιο μου περι γενικευσης των sport games. Ο pR1v4t33r που ασχολειται περισσοτερο ειναι πιο αρμοδιος να σας απαντησει για αυτο το game..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To θεμα των frames στο Madden οπως και σε αλλα παιχνιδια το γνωριζω παιδια!Το προβλημα και αυτο ειναι που με απασχολει περισσοτερο ειναι οτι το ΧΒΟΧ 360 υπερθερμαινεται καποιες αλλες φορες κολλαει ο driver το dvd μερικες φορες κανει περιεργους θορυβους...ολα αυτα ειναι για μενα αρκουντως σπαστικα και το μονο που δεν θελω ειναι καθε λιγο και λιγακι να το πηγαινω για επισκευες!!Για αυτο ρωταω αν αξιζει να αγορασω ΧΒΟΧ 360 η PS3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο ασχετη η ερωτηση μου, αλλα ξερουμε ποτε θα βγει το NBA2k8 για playstation 3 στην Ελλαδα? η εχει κυκλοφορησει ηδη και δε το βρισκω πουθενα? thnx

edit : τωρα ειδα οτι υπαρχει επισημο thread για το παιχνιδι. sorry παιδια, αν μπορει καποιος ας διαγραψει το post

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...