Προς το περιεχόμενο

Η καλη παρεα


zalita

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγώ το πιστεύω αυτό. Φυσικά και δεν μπορεί να είναι το πιο ενδιαφέρον πράγμα που μπορείς να κάνεις με την παρέα σου.

 

Όπως και δεν μπορεί να θεωρείς διασκεδαστικό κάτι που χρειάζεται αλκοόλ για να το απολαύσεις. Τα είπαμε, έχουμε τίποτα καινούργιο;

 

 

 

Πού κολλάει αυτό τώρα;

 

Κοίτα, δεν μ' ενδιαφέρει τι λες για το αλκοόλ, ούτε φυσικά γενίκευσα λέγοντας ότι για να θεωρήσω διασκεδαστικό κάτι, πρέπει να είμαι λιώμα.

Αυτό που πιστεύω ακράδαντα όμως πλέον είναι ότι πρέπει να πάρεις κάτι να σε χαλαρώσει από τα νεύρα.

Αν θες να φλεημάρεις κάντο μόνος σου, εγώ βαριέμαι ακόμη και να μαλώσω μαζί σου.

Αυτά και καλημέρα σας και σόρυ και για το οφτοπικ παιδιά. =)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Dopamine ! -> What a bitch ! :D

 

....Αυτό με το θέατρο έχει τρελό γέλιο , το έχουμε κάνει γύρω στα 10 άτομα παρέα μες την μέση της πλατείας στην μονεμβασιά, μέρα μεσημέρι. Το Κλάμα απο το γέλιο. Εκείνη την ημέρα ΔΕΝ είχαμε φάει κανονικό πρωινό με ...πορτοκαλάδα. -

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που πιστεύω ακράδαντα όμως πλέον είναι ότι πρέπει να πάρεις κάτι να σε χαλαρώσει από τα νεύρα.

 

Είσαι κρυμμένος πουθενά και με βλέπεις; :confused: Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, δεν έχω καθόλου νεύρα.

______________

 

Από τα καλύτερα παιχνίδια είναι η επίσης η παντομίμα, μια που αναφέρθηκαν τα θεατρικά παιχνίδια. Εμείς παίζαμε κι ένα άλλο, όπου κάποιος περιέγραφε μια κατάσταση ή ένα συναίσθημα και κάποιος προσπαθούσε να το κάνει όσο καλύτερα γινόταν. Πχ ο άντρας που γυρνάει σπίτι και πιάνει τη γυναίκα του με τον καλύτερο του φίλο. Θέλει πολύ φαντασία γιατί υπάρχουν άπειρες εκδοχές στις αντιδράσεις.

 

Μπορούν επίσης να μπαίνουν βαθμολογίες και να είναι σε στυλ talent-show και τέτοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι κρυμμένος πουθενά και με βλέπεις; :confused: Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, δεν έχω καθόλου νεύρα.

______________

 

 

Kρυμμένη.

 

:P

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

Master & Slave παίζει κανένας?

(Class war στην τράπουλα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...
Δημοσ. · Κρυμμένο από Snoob, 14 Δεκεμβρίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Snoob, 14 Δεκεμβρίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

παιχνίδια για παρέα..εμείς παίζαμε κάποτε φανατικά το ''η νύχτα πέφτει στο παλέρμο''

 

και είχε πολύ πλάκα..ή άλλο παιχνίδι είναι ο αναπτήρας αλλά μ αυτό ίσως

 

και να τσακωθείτε κάποια στιγμή!:-)

 

[και γιατί όχι επιτραπέζια?]

μπορείς να παίξεις και online στο ipalermo.gr ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Δημοσ. · Κρυμμένο από Snoob, 14 Δεκεμβρίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Snoob, 14 Δεκεμβρίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

μπορείς να παίξεις και online στο ipalermo.gr ;)

ειμαι σιγουρος οτι 4 χρονια περιμενε με αγωνια την απαντηση σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...