Προς το περιεχόμενο

Αλλαγη απο forthnet σε hol


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας φιλοι μου,θελω την βοηθεια σας σκεφτομαι να απενεργοποιησω την συνδεση μου απο την forthnet και να παω στην HOL.Ειμαι δυσαρεστημενος απο forthnet για τους παρακατω λογους α)η συνδεση μου πρωσοπικα ειναι χαλια κλειδωνο γυρο στα 9 και κατεβαζω γυρω στα 100-140 kb/sec απο ftp εχω κατεβασει και με 250,β)η εποικοινωνια για κλαματα γ) και στην τηλ. γραμμη ολο προβληματα (δεν με ακουν καλα,δεν εχω αναγνωριση κ.α).Σκεφτομαι ετσι για την hol οχι οτι δεν θα εχω προβληματα και με αυτη αλλα ελπιζω πολυ λιγοτερα,γι΄αυτο ζηταω την βοηθεια σας,απο τους εχοντες hol εντυπωσεις και προβληματα.Τελικα πειτε μου αξιζει να κανω αυτην τη κινηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω θα φυγω απο την φορθνετ.εχω 12 μηνες παρα κατι. και μετα παει αοριστου χρονου.ξερει κανεις ποτε πρεπει να στειλω την αιτηση απενεργοποιησης για να μην πληρωσω τα 70ευρω????εγω η hol h otenet...πως γινεται ρε παιδια να μην πληρωσω τοσα λεφτα??ειναι πολλα.

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

parashos a.to pou tha klidoneis tha ine to idio ite me forthnet ite me vivodi ite otidipote mia pou i taxitita exartate apoklistika apo tin apostasi.b.bale get right kai katevase apo ftp.ntua.gr .xlomo na katevazeis me 250.osoi ipan oti katevazoun me 250 apla den ixeran apo pou na katevasoun.prpei na exei 600 anetotata.anagnorisi opos kai stin forthnet etsi kai stin on telecoms px den pezoun oles oi siskeues.to oti den se akoun kala sinithos ofilete se 2 pragmata. to ena ine na min iparxei kapou filtro.to deutero einai na exeis para poles siskeues pano .to trito ine na ine xalia i kalodiosi sou.d.mporeis na zitiseis apo forthnet na sou anevasoun tin entasi ligaki.opos kai stin hol etsi kai forthnet tha sou poun oloi kala kai asxima.px esi les i forthnet xalia poiotita o allos leei exo forthnet kai einai kampana.

 

chris 2060 esi milas me tmima poliseon i pas apo ekei gia aitisi diakopis.apla kalo ine na perimeneis na teliosei to 12 mino mia pou ise 12 para kati.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...