Προς το περιεχόμενο

Χωρίς ρούχα!


greeneye

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γράφω αυτό το post με σκοπό να εκφράσει ο καθένας τις απόψεις

του για το πως θα ήταν ο κόσμος αν ολοι κυκλοφορούσαμε χωρίς

ρούχα,εντελώς γυμνοί !

 

- Δεν θέλω σχόλια του τύπου ότι θα αρρωσταίναμε ευκολα,θα κρυώναμε

κτλ αλλά μόνο ότι αφορά το "ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ" !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!:lol::lol: πως σου ρθε αυτο ρε φιλε..? η αληθεια ειναι οτι το ειχα σκεφτει κι εγω καποτε αλλα ημουν αρκετα μικρος τοτε..

 

θα συνδυασω 2 απο τις παραπανω απαντησεις και θα πω: αρχικα θα ηταν ωραια κ θα μαμιομασταν σαν τα σκυλια..:lol::lol:μετα θα συνιθιζαμε και δεν θα μας εκανε εντυπωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευετε δηλαδη οτι θα το καναμε σαν τα σκυλια

στο δρομο χορις ντροπες ?

 

Και εγο πιστευω στη συνηθεια και οτι δεν θα "δειχναμε"

με το δακτυλο αλλα οσο αφορα το σεξ αμφιβαλλω

κατα ποσο αρκετος κοσμος θα το εκανε σε δημοσια

θεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Θα το συνηθίζαμε σιγά σιγά και θα το θεωρούσαμε φυσιολογικό.

2) Ίσως γ*****ασταν σαν τα σκυλιά,αλλά όχι και σε κοινή θέα.

3) Θα είμασταν πιο ευτυχισμένοι γιατί θα είμασταν πιο φυσιολογικοί απ'ότι είμαστε τώρα.Θα είμασταν πιο κοντά στην πραγματική μας φύση.Γιατί ουσιαστικά τα ρούχα καταπιέζουν εν μέρη την ελευθερία μας αυτή. (το είχε πει ο Φρόυντ,ο πολιτισμός είναι η καταπίεση των ενστίκτων,σαν μια μορφή υποδούλωσης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηταν ετσι το συστημα ωστε να κυκλοφορουμε ολοι γυμνοι δε θα ειχαμε να συνηθησουμε κατι...αφου ετσι θα ηταν το νορμαλ. Το να βαζαμε μετα ρουχα θα επρεπε να θελει χρονο να συνηθησουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστείτε έναν κόσμο χωρίς βυζιά.

 

Μια μέρα, στο insomnia αυτού του κόσμου, γράφει ένας "πώς θα ήταν ο κόσμος, αν οι γυναίκες είχαν βυζιά;"

 

Και απαντάνε από κάτω: Όλη μέρα θα τους τα πιάναμε! Στους δρόμους, στις πλατείες, παντού!

 

Δηλαδή τη μύτη μας που είναι γυμνή, τη σκαλίζουμε παντού; Κάποιοι το κάνουν και κάποιοι πιθανώς να επηδιόσαντο και δημοσίως, αλλά όχι ότι θα ήταν και όλος ο πλανήτης ένα απέραντο όργιο.

 

Προσωπικά πάντως δε θα μου άρεσε να ήταν όλοι γυμνοί, γιατί αφενός κάποιους ανθρώπους δε θέλω να τους δω γυμνούς και αφετέρου μου αρέσει ν' αφήνω πράγματα στη φαντασία. Βρίσκω πολύ αισθησιακά τα ρούχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Αυτό είναι το κακό...:lol:

...άσε που δε γίνεται να μην φοράμε ρούχα, πέρα απ' το ''ταμπού'' της υπόθεσης είναι και θέμα κρύου. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...