Προς το περιεχόμενο

Από το PC στην TV


Hambos19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σας θα ήθελα να ρωτήσω πως γίνεται να συνδέσω το laptop μου με την τηλεόραση έτσι ώστε να μπορώ να βλέπω της ταινίες από τον σκλήρό μου στη οθόνη της τηλεόρασης. Ευχαριστω;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε παιδια καινούργιος είμαι.. Θα μάθω σιγά σιγά..:-):-):-) Έχω το TOSHIBA SATELLITE PRO A120... Βασικά έχει 2 τετοιες θύρες αλλα είναι κλειστές... Αμα περάσω θα χρειαστώ καλωδιο? αν ναι από που μπορω να το προμηθευτώ και πως ονομάζεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apo oti vlepo exei eksodo tv-out (s-video) opote 8a xreiasteis ena kalodio "s-video se s-video" kai ena antaptoraki "scart se s-video" gia thn TV

an h TV sou exei eisodo s-video paromoia me tou laptop sou (sym8os sthn mprosta meria ths) mporeis na paraleipseis to antaptoraki.

meta 8a prepei na ry8miseis to laptop sou na dosei shma sthn eksodo afou prota syndeseis ta kalodia

 

ps kaloshr8es sto forum. mh pareksighseis ta paidia gia ta sxolia peri psaksimatos, apla to 8ema exei xilioeipo8ei. apo edo kai pera kane kai mia anazhthsh prin kaneis nea posts

 

kai pali kaloshr8es ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για να ην ανοιγω ανοιγω ανοιγω καινουργιο thread...

Εχω συνδεσει μια 33' τηλεοραση με s-video καλωδιο αλλα μου εμφανιζει την εικονα ασπρομαυρη....

Εχει κανεις καμια ιδεα για το τι μπορει να φταει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ην ανοιγω ανοιγω ανοιγω καινουργιο thread...

Εχω συνδεσει μια 33' τηλεοραση με s-video καλωδιο αλλα μου εμφανιζει την εικονα ασπρομαυρη....

Εχει κανεις καμια ιδεα για το τι μπορει να φταει?

 

 

Για TV-Out:

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=42230

 

 

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...