Προς το περιεχόμενο

>----MSN ιός ----<


TRIPIOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Egw pantws sto pc mou den exw antivirus.xrisimopoiw mono to teixos prostasias apo ta vista.den xerw ean eparkei alla kai enas filos mou pou asxoleitai poli me ypologistes mono auto xrisimopoiouse kai den eixe kanena apolutws problima.Kai oute egw mexi twra exw sinantisei kati to anisixitiko.Tha tou pw na katebasei to programma pou mou eipate kai tha sas pw ta apotelesmata.:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Καλησπερα !

Λυση βρεθηκε παιδια?Την εχω πατησει κι εγω με τον ιο μεσω msn..Το Avast μου το βρηκε την επομενη ημερα (και οποτε ανοιγω τον υπολογιστη πλεον μου βρισκει Trojian horse kai black door και κατι τετοια).Επισης μου ανοιγουν κατι sites απο μονα τους ως security center,system security caution,system defender,system perfomance monitor(κατω κατω δεξια στην οθονη μου (ενα κιτρινο τριγωνο μ'ενα θαυμαστικο),Security Alert:Spyware found κλπ και μου προτεινουν καποια προγραμματα κατα των ιων,οπως επισης, ενω συνομιλω στο msn με τις επαφες μου,κολλαει και οταν μπαινω ξανα,μερικα ατομα μου λενε οτι τους στελνω ιους (Image 21 kai Image 23).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kapou Diabasa Kai gia to ... http://www.kaspersky.com/downloads

 

dn einai omos o MONOS ios pou Kykloforei .... :@:@:@:@

 

einai kai enan allo Paromio Worm to opio omos Peta Spam Minimata Se oles tis epafes tou XristH kai epita peta ston Idio ton XristH kati san "DoS" Synexeia para8ira "Diafimistikon" .... me apotelesma na Min apokrinete o MSN messenger ....

 

to minima pou stelnei afto to worm einai tetious eidous ....

 

" OMG .. you naked ..? ....

hχχp://www.artesaniasdechile.cl/emoticon.php?email=
<----- (edo paei to mal tou 8imatos ka8e fora )

 

MIN PATISETE TO LINK EINAI IOS ..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Φίλε TRIPIOS μπορείς σε παρακαλώ να μου στείλεις το προγραμματάκι που λες στο [email protected] ? Την έχω πατήσει κι εγώ βλέπεις με τη βλακεία στο msn!

 

Ευχαριστώ φίλε και ελπίζω να δεις σύντομα το μήνυμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα ένας φίλος μου μου εστειλε ένα κειμενακι κ μια εικόνα στο μσν(μαλλον είχε κολήσει κ αυτός ιο)την άνοιξα και από τότε στέλνω συνέχεια λογια κ ένα ζιπ που περιέχει ιο σε ολες τις επαφές στο μσν.Το ζιπ αλλάζει συνέχεια όνομα οποτε δν μπορώ να το βρω κ να το σβήσω κ το νορτον δν βρίσκει τον ιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...