Προς το περιεχόμενο

>----MSN ιός ----<


TRIPIOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή είδα και το προηγούμενο θέμα με ιο στο μσν.Έμενα ο ιος στέλνει σε ολούς αρχεία(ιους)αλλά δν εέχει καμια παρενέργεια.Ούτε κλείνει το μσν ούτε ανοιγει σελίδες ούτε κανει ρεσταρτ τον ιπολογιστή.Επίσης ένας φίλος μ π τν άνοιξε τ είπε το κασπερφσκι ότι είναι τρογιαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • 5 εβδομάδες αργότερα...

το επαθα και εγω. κολλησα και εγω αυτον τον ιο.. μπορεις να μου στειλεις το προγραμμα?

 

([email protected])

 

μολισ εκανα format δεν θελω να ξανακανω...

 

ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ναι την εχουν παθει πολυ ασε που ειναι βαρβατος ολοκληρο internet cafe κολλησε ιο...εχω ενα προγραμματακι που ειναι καλο αλλα δεν ξερω πως να το ανεβασω μαλλον κανει δουλεια... msn cleaner λεγεται!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

χρειάζονται καλά αντιβιοτικά που να είναι και ελαφρά ταυτόχρονα.Σαν το nod αλλά υπαρχουνε και αλλα. Εμένα μου έχει βρει 6 ιούς με το που άνοιξα το pc που ειχαν σχέση με msn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μπορείτε απλούστατα να αλλάξετε τον κωδικό σας και ο ιός θα φύγει!!!Εάν δεν φύγει κατεβάστε το MSN Cleaner ή το Malwarebytes' Anti-Malware!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

in my opinion παιδες,το msn ειναι μια τεραστια τρυπα που αφηνει το pc εκτεθειμενο...σαν να σαι στην φυλακη και να ριχνεις το σφουγγαρι! ! !

 

Το σαπούνι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...